Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha megtetszik valami megveszit...

Ha megtetszik valami megveszitek akkor is ha műszálas?

Figyelt kérdés
Gondoltam hogy ezentúl nem vásárolok több olyan ruhát ami tartalmaz pl. poliésztert, viszont vannak amik nagyon megtetszettek és tartalmaznak sajnos. Az egy jó megoldás lenne ha olyasmit ami közvetlenül a testemen van pl. egy póló, abból csak pamutot vagy más természetes anyagút veszek, de egy kapucnis pulcsit (ami ugye már a pólóra jön) abból nem gond ha tartalmaz poliésztert vagy más műszálat? Ti hogy döntenétek? Viseltek műszálas ruhákat?

2022. febr. 21. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Én nem, nem azért mert környezetvédelem hanem mert akkor is beleizzadok a műszálba ha nem a legalsó réteg, volt hogy megvettem egy műszál keverék kardigánt mert iszonyat jól nézett ki de belerohadok 10 perc séta után szóval akármennyire fáj a szívem érte ott hagyom mert tudom hogy nem hordanám.
2022. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
#6 nagyon egyszerű, nem veszek fel nejlonharisnyát mert megőrülök úgy viszketek és befülledek benne. Nagyon ritka alkalmakra a Kunert Chnichilla harisnyája ami még épp elviselhető de azt is felüdülés levenni. Vagy harisnya nélkül megyek vagy ha olyan az idő akkor legging/pamutharisnya. Igen, esküvőre is harisnya nélkül mentem, aki egy esküvőn a pucér lábaim nézegeti a menyasszony helyett az meg nézzen magába.
2022. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem. Rendszeresen hagyok ott ruhákat a boltban emiatt. Ha jól is néz ki, annyit nem ér hogy utána kényelmetlenül érezzem magam egész nap amikor viselem.


(Az egyik korábbi válaszoló kedvéért megemlítem, hogy nejlonharisnyát se hordok, pamutból készültet vásárolok abból is.)

2022. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
3%

10.

A 12-es és a 13-as tudott kultúrált választ adni, csak téged sikerült a 6-nak sarokba szorítani.

Mivel egy lényeges kérdést tett fel mert most hogy jobb az idő, fű,fa,virágot lehet műszálas hariban látni, tehát a sok rettegés a műszáltól kissé meglepő!

2022. febr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

#14 Azt elárulod honnan veszik sokan, hogy a kulturált szót hosszú ólú-val írják? Mert amúgy nem. Legalábbis kulturált emberek.

Ha a harisnyafétises válaszokat akar, írjon ki saját kérdést.

2022. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28%

Itt bevett szokás, hogy ha a kérdésre nem tudunk értelmes választ adni, akkor gyorsan végig futjuk az illető helyesírását.

Hát ott tudunk fogást venni.

És! Láss csodát te ugyan ezt tetted.

De a kérdésére nem tudtál válaszolni, pedig még a hosszú “ú” miatt is sikerült értelmezned a mondatot.

Legalább is remélem..

2022. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!