Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. Martens bakancs eseteben...

Dr. Martens bakancs eseteben most kicsi vagy csak be kell torni?

Figyelt kérdés
Rendeltem nagyon akciosan egy Martens bakit, viszont annyira borzalmasan nyom a labfejem felso reszenel egy ponton (a nyelve tovenel), hogy alig birok benne menni. Amugy is eleg szoros, de ha ott nem nyomna, akkor nem lenne gond, mivel a labujjam es az orra kozott pont annyi hely van, amennyinek lennie kell. Nagyon sok helyen olvastam, hogy bor bakancsnal, ezen belul kifejezetten ennel a markanal az a jo, ha jo szoros az ember laban, mert akkor betoresnel pont annyit fog engedni, amennyit kell, ez egy zaras magas szaru bor bakancsomnal igy is volt, azota elkepesztoen kenyelmes is. Ebben az esetben viszont gondoltam kikerem bakancsosok velemenyet, mert ketelkedem, iszonyatosan merev az egesz bakancs.

2022. márc. 4. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne add fel, régen a kínai lányok lábát is nyomorították, ez nyilván sikerülhet ma is.
2022. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert kell bunkonak lenni, nyilvan, ha nem enged tovabb a labbelim, akkor tovabbadom masnak. Mas forumokon is utana neztem a es volt olyan, akinek idovel megszunt ez a problemaja, de olyan is, akinek nem es el kellett adnia. Ezert nem volt nekem egyertelmu, hogy kicsi-e, vagy ez a betores resze.
2022. márc. 5. 21:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Vastag zoknival általában belehet törni.
2022. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!