Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "ciki" fiúként...

Mennyire "ciki" fiúként BTS-es pulóverben járni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 13:01
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem gáz
2022. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
11%
Mivel az emberek 99,99%-ának fogalma sincs arról, hogy eszik-e vagy isszák a BTS-t, teljesen mindegy.
2022. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
76%

Nem gáz, bár én nem vennék fel olyat, amin egy hatalmas logó meg az arcuk van. De ezek kifejezetten tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2022. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
96%
Csak a fél világ ismeri őket elég megnézni néhány adatot de semmi baj 😃
2022. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
3%
Na, persze.
2022. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
40%
2022. ápr. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
92%
Büszkén viseld, fasziként is.
2022. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim válasza:
89%

Az a gáz hogy piszkálják a BTS


Sok hülye balfasz

2022. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel az emberek 99,99%-ának fogalma sincs arról, hogy eszik-e vagy isszák a BTS-t, teljesen mindegy."


Ennél nagyobb butaságot is régen hallottam xdxd. Ők vezetik a Billboard listákat, sorra előznek meg minden amerikai előadót, rengeteg rekordot állítottak, a cuccaikkal tele vannak a boltok, mondhatni ők az új Michael Jackson. És ezt még a Retro rádióban is mondták egyszer, hogy ők a popzene jövője. Lehet tagadni de attól még ők most nem csak a kpop de a zene világ koronázatlan királyai.


És kérdező nem nem ciki hordani, én is büszkén viselem a ruháimtól kezdve az ékszereimig bármit ami BTS és kiállok mellettük, és még tetkó is tervben van. Én is volt, hogy BTS es pulóverben járkáltam és hallottam, hogy nem egy ember mondta, hogy nézd már a srácon BTS es pulcsi/póló van tök király.

2022. ápr. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
94%

Ja, amúgy van egy ilyen előítélet velük szemben, hogy mivel a rajongóik többsége lányok, így biztos szar zenéket gyártanak. Ergo az a zene, amit többségében nők/lányok szeretnek hallgatni, az ciki és fos. Senki nem mondja ugyenezt pl. Travis Scottról, Kanye Westről, vagy egyéb olyan előadókról, akiknek a rajongótáborát tini fiúk/férfiak dominálják. De olyanok mint BTS, One Direction, Shawn Mendes stb, ezek mind szarok, csak mert a lányok jobban szeretik őket. Hozzáteszem, a BTS nem is gyárt kifejezetten "csajos zenéket". Sőt, rengeteg olyan zenéjük van (pl. Fire, mic drop, baepsae), amik a fiúk zenei ízléséhez közelebb állnak.

Szóval azért mert a lányok ledvelik őket, és mert koreaiul énekelnek (ergo "csing csáng csung zene"), sokan cikinek tartják őket sajnos.

2022. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!