Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire "ciki" fiúként...

Mennyire "ciki" fiúként BTS-es pulóverben járni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 11. 13:01
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nincs benne semmi "ciki"!

Ha szeretsz bármilyen zenét, vagy együttest, nyugodtan viselheted a logójukkal díszített cuccokat. :)

Teljesen mindegy, hogy BTS-t, Imagine Dragonst, Queent, vagy hogy bármi mást hallgatsz-e. Nincs olyan zene, ami mindenkinek tetszene, de a normális emberek nem fognak piszkálni amiatt, mert másmilyen ízlésed van, mint nekik.

Egyébként meg én is sok zenéjét szeretem a BTS-nek és minden esetben jó dolognak tartom azt, ha valaki fel meri vállalni azokat a dolgokat, amik fontosak neki. :)

2022. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%

Már ők is unják:

[link]

Ennyi volt. Ahogy mondtam, ilyen társaságokból nem lesz 40 évig létező zenekar.

2022. jún. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom 42-es szövegértési problémáid vannak? :D

Mielőtt okoskodsz tájékozódj egy kicsit.

2022. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%
Levontam a következtetést a hírből Mindig így kezdődik, többet nem állnak már össze, max ilyen 1-1 számra. Lehet keresni más pulovert.
2022. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem a következtetést kell levonni hanem a tényeket látni :D

Egyébként ha így is lenne miért kellene más pulóvert keresni? Rengeteg olyan bandának vannak cuccai a neten amiket meglehet vásárolni, még ha már fel is oszlottak. Fájdalmas látni mikor a hülye okoskodik, nem irigylem a környezetedben lévő embereket.

2022. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
100%
bocsi, későn találtam meg a kérdést. Nem vagyok Army, Fantasy és STAY vagyok, 35 éves. Ha tehetném, hordanám, de még nem rendeltem ilyen pulcsit, majd őszre. :D de a Fandom névvel akarom, azt meg úgy se fogja tudni senki, mit jelent :D
2022. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!