Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mások is szoktak ilyen hosszú...

Mások is szoktak ilyen hosszú ujjú fürdőrucit viselni strandon, mik a tapasztalatok, én egy ilyennek szemezek vásárlás téren szerintem nagyon cuki és szexi 😍 jól állna egy 17 éves sportos csajnak?

Figyelt kérdés
Ruha: [link]

2022. máj. 1. 11:36
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a ruhán át a mellbimbóm nem látszik ugye?
2022. máj. 1. 14:13
 12/35 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki, neked a karod lesz eltakarva, a fiúkáknak meg a combikájuk a térd gatyáikban

Végülis 30 fokban a legmegfelelőbb öltözet..

2022. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Miiii???

12-es

2022. máj. 1. 14:48
 14/35 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem jól néz ki.

Én láttam már olyan lányt is aki sima tornadresszben volt strandon. Gondolom neki is érzékeny lehetett a bőre vagy ilyesmire gondolok, de az is lehet hogy tévedek.

2022. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
48%
9. Lepődj meg, nem csak a 8-as van így ezzel. Én legalább annyira vonzónak találom a tornadresszes csajokat, mitn a bikiniseket, és nekem semmit nem dob a látványon az, ha tangás. Nem vagyunk egyformák. A fenékhez simuló fürdőruha, ami felveszi a fenék vonalát, az a legjobb!
2022. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

15 nézd, én elhiszem, hogy te így vagy ezzel,

de a valóságban összességében nem ezt tapasztalom. általában minél kevesebbet takar az öltözéked, annál inkább megnéznek. ha pedig senkin nincs sok ruha, csak rajtad, akkor nem azért fognak megnézni, mert vonzónak találnak, hanem mert furcsának.

2022. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Most olyan ember kéne akinek van ezzel tapasztalata
2022. máj. 1. 18:34
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy időszakom igaz már nagyon rég volt hogy, olyan érzékeny volt a bőröm az uv ra hogy csak hosszú ujjúban lehettem kint és azt sem sokat, olyankor én is egy hosszú ujjú tornadresszben voltam a napon.
2022. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
De azért egy torna dressz mégsem vízbe való? Vagy van olyan is akkor linkeljen már be valaki olyat lécci
2022. máj. 2. 08:44
 20/35 A kérdező kommentje:
Valahol lehet amúgy ilyet felpróbálni boltokba Decathlon fürdőruha részleg?
2022. máj. 3. 10:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!