Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mások is szoktak ilyen hosszú...

Mások is szoktak ilyen hosszú ujjú fürdőrucit viselni strandon, mik a tapasztalatok, én egy ilyennek szemezek vásárlás téren szerintem nagyon cuki és szexi 😍 jól állna egy 17 éves sportos csajnak?

Figyelt kérdés
Ruha: [link]

2022. máj. 1. 11:36
1 2 3 4
 21/35 ívy1 ***** válasza:
Nekem is tetszik! Amúgy ahogy a leírásban olvastam,az egy szörf ruha.
2022. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Sorry a kérdésért de hogy is kell belebújni egy ilyen long sleeve one piece swimwear-ba először a kar vagy fordítva?
2022. máj. 8. 09:06
 23/35 A kérdező kommentje:
Fel kéne emiatt próbálnom valahol ahol van rá lehetőség
2022. máj. 8. 09:08
 24/35 A kérdező kommentje:
Csajok nincs véletlen olyan videó amiben az ilyen surf ruhákról beszélnek? Link kéne
2022. máj. 8. 09:22
 25/35 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy kell fel venni mint egy tornadresszt, bele bujsz a két lábbal majd a két kezeddel és ennyi utána meg hátulról fel a cipzárt ahoz lehet majd kell segítség.
2022. máj. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Köszike🥰
2022. máj. 9. 15:19
 27/35 A kérdező kommentje:
De és amúgy kényelmes viselni hosszú ideig ezt a ruhát?
2022. máj. 9. 15:39
 28/35 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne.

Én pl nyáron nagyon sokat vagyok itthon úgy hogy, csak egy tornadressz van rajtam a lakásban. Egész nap is el vagyok benne:)

2022. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Azért ne vegyük egy kalap alá ezt a hosszú ujjú fürdőruhát egy tornadresszel. Az oké hogy a kettő szinte teljesen hasonlít de mégsem annyira. Az ilyen fürdőruhák zöme elöl cipzárral van ellátva és javarészt garbós nyakúak, meg a normál általános fürdőruhák béléssel vannak ellátve, ahogyan ezek a hosszú ujjúak is, viszont a tornadresszek nem.

A viselése nyilván kényelmes mert a gyártó érdeke hogy jót csináljon és a vásárlói elégedettek legyenek és még vásároljanak, viszont ez kimondottan vízi sportokhoz szörfözésre és hasonlókra van tervezve nem általános strandolásra. Ebből a szempontból ha csak normál strandolásra hordanád lehet egy egész napon át már kellemetlen lesz ha csak nem leszel végig a vízben mert azért egy 30-40 fokos hőségben vagy kint a tűző napon amikor már csontszáraz lesz rajtad a ruha akkor tuti hogy meleged lesz benne mert valamelyest ezek szigetelnek. A sima tornadressz is jobb ennél ilyen téren mert abba nincs bélés, viszont ha vizes mindened kilátszik tehát azt célszerű bikinire rávenni. Én nekem kb tilos napozni mert kegyetlen érzékeny bőröm van és többször égtem le durván. Gimis koromban egyik edző társam akivel jártam szertornára pont sedzőtáborba volt hogy Ő egy rövid ujjú inkább 3/4 hosszút vett fel és abba jött le velünk a strandra mert nem akart leégni és akkor én is kipróbáltam azt hogy simán tornadresszbe megyek strandra.

Azóta eltelt pár év olyan 3-4 éve rendeltem aliexpressről ilyen hosszú ujjú fürdőruhát egyszerű sima fekete hasonló a tornadresszhez annyi hogy elöl cipzáras és szinta az egész ruhába van bélés ami olyan mint ha 2 fürdőruha lenne rajtam még az ujjába is bélés van. Az anyaga baromi kellemes tapintású és olyan hogy telejsen rásimul a testemre szárazon, ha vizes akkor olyan érzés mint ha meztelen lennék nem is érezm hogy rajtam van. Viszont a gond az hogy a bélése miatt kegyetlenül szigetel tehát rendesen melegem van benne ha nem a vízben vagyok és gyorsan is szárad.

2022. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kell alá bikini alsó ugye? Igaz na meg a lényegesebb a pisilés ,hogy megoldható le kéne az egészet venni magamról ilyenkor vagy te neked mi a módszered 29-es, amúgy nagyon köszii a véleményed hasznos volt😇?
2022. máj. 10. 17:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!