Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, 1-10es skálán mennyire...

Csajok, 1-10es skálán mennyire jön be nektek az ilyen farmer fiúkon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tetszik, hogy kihangsúlyozza a popsinkat?



2022. máj. 5. 14:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
84%

20.

Egyforma a %-unk ?

2022. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
91%
Kezdem én is egyre inkább azt hinni, hogy ezeket a kérdéseket ez a p.csás hülyegyerek teszi ki. Már linkelgeti is ezt más kérdések alatt "bizonyítékként", hogy a szűk farmernadrágú fiúk elnyomásban szenvednek. :D Ráadásul direkt olyan szélsőséges képeket rak a kérdésbe, hogy csak azértis kiprovokálja az ellenszenves válaszokat.
2022. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
8%

21.

A % semmit nem jelent, van pár regim, mindenhol más arcot mutatok, ennek köszönhetően könnyen félrevezetem a sok birkát.

2022. máj. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
8%

22.

A sok búzázó fhasz csak engem zavar?

Szerinted az rendben van ha egy férfi “eltérő ruhát vesz fel a megkövetelttől” akkor egyből lehomározzák?

Ez okés szerinted? Mert ha nem teszel semmit ellene, akkor valószínű igen.

2022. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 HoneyBunny ***** válasza:
85%
Mi nem ugyanazok a szemelyek vagyunk, nekem ez az egy profilom van. Egyebkent mas kerdesek alatt probaltam veled mar ertelmesen beszelni, keresni az allaspontod megerthetoseget, de lehetetlen mert olyankor meg csak odavagsz valami szemelyeskedot, vagy egyszeruen figyelmen kivul hagyod. Pont, mint most. Ismetelgeted ugyanazt, amit szoktal, mert mar senki nem all beled. Ezt direkt csinalod, teljesen nyilvanvalo. Semmi gond, vegulis vannak tobben emberek, akik a felhaborodas keltest elvezik, jo kis clickbait blogiro lennel.
2022. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
67%

Férfiakon ez a skinny annyira férfiatlan és feminin. Nem, nem, nem.

Nem vagyok karótnyelt konzervatív, de azért egy férfi ne öltözzön már nőnek, egy nő meg ne öltözzön teljesen pasinak.

2022. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
30%

26#

Különősebben nincs véleményem.Csak megragadt a mondatod azon resze ,hogy egy nő ne öltözzön ferfinek.

Légyszives sorold már fel azokat a férfi ruhadarabokat,(ne 1 et vagy 2)amiket nők nem vesznek fel.

2022. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
52%

27!

Bár nem a 26-os vagyok, de én is csokorba tudok neked szedni pár férfi ruhát amit nők viselnek.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Mogyoróhéjban ennyi, de ha nem elég csak írd meg!

A másik pedig a mostani bő szárú férfi nadrágok.

Szóval gyere elő a barlangból és láss csodát!

2022. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon nehéz férfiasnak maradni. Amint valami nőies ruhadarab kerül egy férfira, az rögtön fura lesz. Egy nő, ha felvesz valami férfi ruhát, még nem veszít a nőiességéből (sőt, néha még ki is hangsúlyozza vele!).

A fotón szereplő gatya pedig szerintem borzalmas. Valószínűleg nem is a férfias férfiak hordják.

2022. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
0%

27.

Nagy a csend!

Pedig a 28-as beletalált.

29.

Amit leírtál az a te fajtád hozzáállása és véleménye miatt van így.

Én pont az ellenkezőjét vallom, ezért is helyezem előtérbe az iszlámot mint vallást.

2022. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!