Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, 1-10es skálán mennyire...

Csajok, 1-10es skálán mennyire jön be nektek az ilyen farmer fiúkon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tetszik, hogy kihangsúlyozza a popsinkat?



2022. máj. 5. 14:56
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
95%
30, nem értem, mi köze ehhez az iszlámnak
2022. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
94%

30.

Ne válaszolgass magadnak (28.)

2022. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
0%

A 28-as megadta a választ a kérdésre, de szokás szerint nem érkezett rá komment mert beletrafált.

31.

Egy iszlám országban ha a férfi beszél, a nő hallgat.

Ha érted mire gondolok..

2022. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
94%
A 29-ben leírtam, (többek között a 28-ra is válaszul) mi a különbség, ha egy férfin van női ruha, ill. egy nőn férfi ruha. Az iszlámmal való összefüggést továbbra sem értem. Nem tudom, minek idekeverni.
2022. máj. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
15%

27-es kért egy listát, ahol nők férfi ruhát hordanak, ez megtörtént.

Erre is van válasz? Vagy csak en nem látom.

Az iszlám országokban nincs ekkora szabadságuk a nőknek mint a buta keresztényekél.

Így érthető?

2022. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
94%

Az eredeti kérdésben van egy ruhadarab, ami nőiesnek tekinthető. Erre többen rávilágítottunk, valamint arra is, hogy ez férfiatlanná teszi a viselőjét. Azt nem vitatjuk, hogy nők is hordanak férfias ruhadarabokat, mert ez így van, ezért felesleges ilyeneket linkelni. Csak ők általában nem lesznek nőietlenek tőle.

Amúgy meg, ha te az iszlám előírások szerint szeretnél élni, pont nem hordhatnál ilyen gatyát! Sőt, gyanítom, férfi létedre sem lenne akkora szabadságod, mint most, mert csomó előírást be kellene tartanod. És az nem úgy megy, hogy csak azokat tartod be, amik tetszenek!

2022. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
73%

Hogy a kérdésre válaszoljak, nekem amúgy bejönnek az ilyen nadrágok egy pasin, ha annak jól áll. Sőt, első látásra még plusz pont is.

Mondjuk én nő létemre jobban bukok a feminim csávókra. Egyébként mellékesen megjegyzem, hogy van több nő ismerősöm, akik szeretik diszkréten megnézni MINDENKINEK a fenekét, és ha véletlenül szóba kerül beszélgetésbe, akkor én azt veszem észre, hogy tetszik nekik. Az már más kérdés, hogy ha a saját párjaikról van szó, akkor mindig szóvá teszik, hogy ne hordjanak ilyen gatyát, mert "bzis".

Szóval ez a gatya nők körében a saját vélekedésem és tapasztalataim alapján, hogy van egy jó nagy réteg, akiknek nem tetszik, aztán van egy réteg, aki diszkréten megnézeget, tetszik neki, de azért a palija ne hordjon ilyet, mert mit gondolnak mások, meg van az a szűk csoport, akinek valamiért kifejezetten teszik, és nem is zavarja, hogy a pasijaként ilyeneket felveszel.

2022. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
94%

A 37 eshez hasonlóan nekem is tetszik.Ha a pasinak jó popsija van,akkor jól esik megnézni.A barátomnak kifejezetten szűkebb nacikat veszek.Csak a lábszáran ne feszüljön,mert az nem annyira jön be.

Van pár barátnő ismerősöm, akik szintén igy gondolják.

25N

2022. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy egy pasi hátsójára rendesen simul a nadrág (ez szokott lenni az indoklás és egyet is értek vele, ne lógjon ott), miért következik amúgy, hogy végig, de különösen alul is olyan legyen, hogy pajszerral kelljen lefeszegetni?

Lásd a kérdést is. A fenékre hivatkozik, de a képen természetesen tapinacik vannak.

2022. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 HoneyBunny ***** válasza:
93%
Az utolso velemenyet osztom. A feneken szerintem is hulyen nez ki, ha log (az a 2000-es evek kornyeki gatyavillantos logo nacis idoszak durva volt xd), de az, hogy vegig ennyire feszul engem nagyon taszit. En is szeretem peldaul a parom feneket nezegetni, de sajnos ezektol a slim nadragoktol kiraz a hideg. Raadasul a kepen levo nadragok meg majdnem be is vagnak.
2022. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!