Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, 1-10es skálán mennyire...

Csajok, 1-10es skálán mennyire jön be nektek az ilyen farmer fiúkon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tetszik, hogy kihangsúlyozza a popsinkat?



2022. máj. 5. 14:56
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
91%

30- as és előttelévő okostojásnakAzért nem válaszoltam mert egyertelműnek tűnt amit írtam.Ezekszerint csak nekem!!

Azt irtam hogy soroljon fel olyan férfi ruhákat,amiket NEM vesznek fel nők!!

Ezzel arra utalva,hogy szinte minden férfi cuccot hordanak és ez elfogadott,szemben azzal ha egy férfi esetleg fel mer venni egy szines zoknit, vagy netalán vmi nem szokványosat,amit ráadásul férfiaknak gyártanak!!

2022. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
91%
41-es, utánad párszor megmagyaráztuk, mi a különbség, ha férfi vesz fel női ruhát, vagy nő vesz fel férfiruhát! És nem a színes zoknival van baj.
2022. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

42#

Elmagyaráztátok...

Ez volt az utolsó hogy válaszolok.Mert itt ugy tűnik értő- olvasási gondok merülnek fel tömegével.Ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni.

Azt írtam:Férfiaknak gyártott(olvasd fentebb!!,azaz ferfi kollekcio,nem pedig női ruha!!!Nem női!!

Itt a konkrét esetben A férfi farmer az férfi farmer.A férfi osztályon találod meg,ahová ti nők is jártok vásárolni,es vesztek ferfi ruhát.


Ezzel nekem nincs is bajom,mert nem fogom nőiességedet megkérdőjelezni,ha csizmában ,kalapban vagy netalán ferfipólóban gondolkodsz.

Szép estét

2022. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg nem érted, továbbra sem. Hagyjuk.

Amúgy, mindenki azt hord, amit akar. Legfeljebb nem mindenkinek tetszik.

2022. máj. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
48%

39.

Szerinted engem mennyire érdekel, hogy nektek nőknek milyen nadrág tetszik?

Nehogy már centire pontosan legyen meghatározva minden egyes testrészemen, hogy mennyire tapadjon, avagy álljon el!

A másik okosnak üzenném, hogy egy igazi férfi is férfias marad női ruhákban, csak a fejletlen kisfiúk ragaszkodnak a férfi ruhákhoz mert ők csak abban látszanak fiúnak.

2022. máj. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
65%

Inkább nevetséges, mint férfias, ha egy férfias férfi női ruhát vesz fel.

Különben szíved joga, hogy mit veszel fel, és komolyan, örülök, ha nem az vezérel ebben, hogy mi tetszik a nagyközönségnek, egészen addig, amíg neked tetszik (kivéve persze, a megbotránkoztató viseleteket).

De a kérdés arra vonatkozott, hogy tetszik-e nekünk, nőknek a fenti nadrág, a kérdező erre volt kíváncsi, mi pedig megválaszoltuk ezt a kérdést.

2022. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
48%

46.

Ezeken én is jót nevetek, ne aggódj.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

Ti is nevetségesek vagytok férfi ruhákban, csak ezt a mentő dumát beszélitek be magatoknak amivel a kommentedet kezdted.

Utánna szokott az következni, hogy magunknak öltözünk ami nekünk tetszik és nem a pasiknak.

Hát én pont ugyanígy teszek férfiként.

2022. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenekben aludni szoktam.

Ha valaki utcára hordja, felőlem!

Ha neked, vagy másnak nem tetszik, az is rendben van.

2022. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!