Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartjuk elképesztően...

Stellaz kérdése:

Miért tartjuk elképesztően cikinek a zokni + szandál viseletet?

Figyelt kérdés
Ezt ki döntötte el és mikor, és főleg miért, hogy a bunkóság és suttyóság netovábbja szandálhoz zoknit viselni? Egyrészt semmi szélsőséges nincsen benne, nem bánt másokat, hovatovább sok ember lábát jobb is takarni, ugyanakkor kényelmesebb is, nem égeti a nap a lábfejet, nem dörzsöli ki olyan könnyen a szandál, stb.

2022. máj. 25. 12:07
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
valahogy kialakult. gyerekkoromban a 80as években még ilyen nem volt, vidáman hordtuk zoknival a szandált
2022. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
71%

#9 teljesen jól látod

azért nem hordok szandált mert gyűlöltem mezítláb hordani. a legutolsó megfogta a lábamat, ha izzadtam cuppogott. 100c inkább a mesh felsőrész, vagy Skinners

2022. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
40%
#10 csak nem a kérdésre válaszoltál. ugyanis a kérdés nem az volt hogy jó vagy rossz dolog rz, hanem hogy hogyan alakult ki
2022. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

#13

Szerintem akkor olvasd el újra amit írtam, én ugyanis pont hogy nem arról írtam hogy jó vagy rossz dolog (felőlem hordja akinek úgy jó, nekem nem fáj) hanem a két okot írtam le amiért sokak szerint nem oké...

2022. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
7%
de nem az volt a kérdés hogy sokak szerint miért nem oké
2022. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
55%
mert nem azért ciki mert nem oké. a divatban vagy abban mi trendi mi nem, logikát ne keress
2022. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

#15

Akárhányszor olvasom el a kérdést, mindig azt látom hogy "Miért tartjuk elképesztően cikinek"... Én pedig pontosan ezt írtam le.

Tényleg nem értem hogy miért kötsz bele ebbe, mint írtam felőlem lábtyűvel is hordhatod a flipflop papucsot ha azt élvezed.... Attól még leírhatom hogy sokan miért tartják gáznak.

2022. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem izlestelenul nez ki.


Ugyanakkor cikinek nem erzem.


Nem mellesleg en azt latom pl influenszerek instagramjan, hogy mar divatossa is kezd valni a papucs-zokni verzio, amit szinten izlestelennek tartok.:D

2022. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
56%
Beszélnek itt logikáról egyesek, miközben papucsot nem hogy zoknival, hanem egyenesen hosszú nadrággal hordanak. Na mert ebben mi a logika? Meg sort harisnyával, kabát miniszoknyával, rövid gatyák felül 3 réteg ruhával pulcsival?
2022. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Én így megyek randira.

23F

2022. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!