Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartjuk elképesztően...

Stellaz kérdése:

Miért tartjuk elképesztően cikinek a zokni + szandál viseletet?

Figyelt kérdés
Ezt ki döntötte el és mikor, és főleg miért, hogy a bunkóság és suttyóság netovábbja szandálhoz zoknit viselni? Egyrészt semmi szélsőséges nincsen benne, nem bánt másokat, hovatovább sok ember lábát jobb is takarni, ugyanakkor kényelmesebb is, nem égeti a nap a lábfejet, nem dörzsöli ki olyan könnyen a szandál, stb.

2022. máj. 25. 12:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
0%

#29

Remélem megengeded, hogy nekem más cipő legyen kényelmes mint neked. 😂

2022. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
70%
#31 írtam olyat, hogy nem hordhatod, ne hordd? akkor meg? csak leírtam a véleményemet. szerintem a converse ritka szar cipő és ehhez képest brutál drága. de ettől még hordja bárki, hol zavar az engem?
2022. máj. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

#32

Írtam olyat, hogy azt írtad hogy ne hordjam?

Csak nem értem miért érezted fontosnak általános tényként közölni, hogy talpgyilkos, illetve hogy miért akarod eldönteni hogy másnak mi ("brutál") drága. :D

2022. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
70%
mert az
2022. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

#34

Szerinted. 😂

2022. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
44%

30

Nem, nincs annyi, mint cipővel. Majd amikor az első kisebb gödörbe lépsz és meghúzodik a bokád, akkor rájössz te is, hogy nem véletlenül van rajtuk sarokmerevítés, meg a talpuk sem véletlenül merevebb, mint az emberi talp.

2022. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
44%

A Converse egy ikonikus márka.

Lehet fikázni.De akkor a többit ia ugyanúgy fikázhatod.Az összeset.Miért kerül egy Adidas póló 9 ezerbe vagy egy Ralph Lauren ing 40 ezerbe?

Mert olyan különleges anyag??

Nem.Nem annyira.Lehet jobb anyag,de azért nem annyival jobb,hogy 10 szerese legyen egy noname cucc árához képest.

Szerintem legtöbb embernek van ilyen passziója,hogy szereti megvenni a márkasabb termeket.Es most nem kimondottan ruharól beszélek hanem ugy általaban.Pldául egyik ismerősöm Zepter maniás.A másik meg csak Dewalt szerszámokat használ nem ipari szinten.Szereti

En meg nem venném annyiért.De ettől még nem fogom fikázni mert azt szereti.Megteheti.Vegye meg.

2022. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
33%

csakhogy a converse tornacsuka kb annyit ér mint a kinai verzió belőle

egy hétig hordtam, már kopott a talpa, a sarka

és úgy szétment benne a lában hogy hónapokig tartott mire rendbejött

ehhez képest ugyanezért az árért van 1000x komfortosabb nyári cipő

ami ugyanúgy márkás


amúgy volt jó converse cipőm is, deszkás, nagyon finom puha börből ami nagyon kényelmes volt.

2022. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
mert cipő olyan mint a mankó és azokat az izomcsportjaidat nem használod amit mezítláb járáskor igen. a gyerekeknek még megvan, érdekes módon gyerekek simán szaladgálnak mezítláb mindenféle sérülés nélkül. szóval nem lesz a göndörbe lépéstől semmi bajod, tudsz járni mankó nélkül is, csak el kell kezdeni.
2022. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
88%

#38

Van kínais tornacsukám is, ég és föld a kettő. Ebben a pillanatban egy 4 éves converse van rajtam, azon kívül hogy lassan ideje kicsit megpucolnom a gumis részt mert kezd szürkülni, olyan mintha új lenne.

Komolyan nem értem, miért ennyire feldolgozhatatlan, hogy másnak másvalami kényelmes. :D

Az ugye megvan, hogy nem minden láb egyforma? Nekem akkor is lehet ez kényelmes, ha neked nem jött be, kár magyarázni hogy nekem se az....

2022. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!