Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknak mennyire elfogadott...

Fiúknak mennyire elfogadott ha biciklis nadrágot hord?

Figyelt kérdés
Tudom hogy volt ilyen kérdés nem rég, de hát ha most esetleg többen szólnak hozzá.

#fiú #biciklis nadrág #Öltözködtés
2022. júl. 29. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Kiröhögik, mint a 15 deka látszik.
2022. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek mit szólnak hozzá, kényelmes és nagyon szeretem viselni, most is az van rajtam.
2022. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
B...zis nagyon.
2022. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Biztos van olyan aki szerint ez elfogadott és továbbra is férfiként tud rá tekinteni
2022. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hordja azt amit szeret és kész. Mit kell ezen annyit rágódni. Akinek nem tetszik az meg ne nézzen oda.
2022. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzá szólást.

Csak azt nem értem hogy miért lenne b..is, miért is az??

2022. júl. 30. 07:27
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Már a neve is mondja:Biciklisnadrág!!

Mi ebben az extra?Nem láttatok még biciklisnadrágot férfin?

Mégis mi a xart vegyen fel biciklizésre?Egy zsákot kössön a derekára?

A múltkor a játszótéren volt egy pár gyerekkel.Biciklivel jöttek.A férfin bringás nadrág volt.És?Kutyát nem érdekelte a 35 fokban hogy ki mit vesz fel.

Mondjuk moziba,színhazba azért nem mennék benne.De ez vonatkozik a nőkre is.Ilyen csöcskidobós toppoban meg félpichájakivan nadrágban ne menjünk már színházba,vagy moziba!

Ezek a ruhák főleg kinti,rekreaciós szabadidős viseletek.Egy nyári melegben megpihenni egy kerti kiülős kocsmában túra vagy bringázás közben pldául.Kimenni picnikezni a kopaszira meg ilyesmik.

Kényelmes.Hordjad nyugodtan.

2022. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha a biciklis nadrágot biciklizésre hordja, akkor ok. De a kérdésből nekem az jön le, hogy utcai viseletként hordaná, úgy pedig férfinál b...zis (nőnél még k...vás).
2022. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen bringázni és csak simán szabadidőmben hordom. De a szabadidő alatt pl azt értem hogy itthon vagyok vagy éppen boltba megyek stb. Amúgy meg nem mellesleg szinte minden harmadik csajon is van, van lány ismerősöm őt kérdeztem is hogy miért hordja mert sokat látom benne a válasz szinte egyértelmű volt mert nagyon kényelmes. Hát ezzel én is így vagyok hogy nem csak bringázni jó ez.
2022. júl. 30. 14:22
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha jól érzi magát benne akkor szerintem ezt tiszteletben kellene tartani azt. Nincs sehol sem le írva hogy fiú nem vehet fel egy ilyen nadrágot, és ezt nem fiaként mondom. N.
2022. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!