Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúknak mennyire elfogadott...

Fiúknak mennyire elfogadott ha biciklis nadrágot hord?

Figyelt kérdés
Tudom hogy volt ilyen kérdés nem rég, de hát ha most esetleg többen szólnak hozzá.

#fiú #biciklis nadrág #Öltözködtés
2022. júl. 29. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Én is inkább csajos viseletnek tartom, inkább mi lányok viseljük divatból utcán is, de te is miért ne hordhatnád? Én is azért hordom (igaz én bicózom is) utcán mert kényelmes. Ne törődj azokkal akik szerint nem utcára való, ez egy épületes baromság, se nem jogszabálysértő, sőt a közízlést sem sérti. Most itt írta feljebb valaki, hát nem tudom, de mikor megyek benne az utcán, még senki nem szólt érte hogy r.bancos lenne. Meg ezek a maradi gondolkodásúak, hogy azért biciklisnadrág a neve, mert biciklizéshez használjuk és punktum. Ja a halásznaciban meg halászni kell?

Szóval ne törődjél senkivel és vedd fel nyugodtan ha kényelmes. Nem tudsz úgyse mindenkinek megfelelni és nem is kell egyáltalán. Érezd jól magad, ez a lényeg. Nem bántasz vele senkit.

2022. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a pozitív hozzá állást.

Igen hordom, szerintem nagyon kényelmes, szeretem!!

2022. aug. 1. 19:32
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve a 2000 évek elején még pontosan ez volt a divat, de lehet még egy kicsit korábban is. Fiúknak lányoknak egyaránt. Ha nem volt biciklis nadrágod, már csak nem baj volt. Erre azért emlékszünk még??? Nem furcsa akkor "kötelező volt" most le néznek válik azért mert ilyet nadrágot hord. Kicsit furcsa nekem.
2022. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat még annyi ide, fiaként írok ide, de nekem rohadtul kényelmes ez a biciklis nadrág, és nem érdekel tényleg senki véleménye sem. Hordani fogom, akik szerint még bu..is az még tehet egy ..... ezt nem írom le inkább. Köszönöm szépen ha el olvasod.
2022. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hordjad.Osztrák szomszédom 65 évesen is azt hordta.Mellesleg raadasul egy kis faluban laktunk Bécsújhely közelében.Senkit se nem érdekelte, és nem is foglalkozott vele.

A maradiakkal meg ne foglalkozz.

2022. aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Igenis hordja mindenki nyugodtan ami neki kényelmes. Én is mindig abban vagyok nyáron. Tényleg nem kell foglalkozni a károgókkal. Hogy lehetnek még mindig ilyen maradi emberek 2022-ben? Mit érdekel az valakit, hogy a másik milyen ruhát vesz fel?
2022. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Hordom most is az van rajtam egy sötét kék:)

2022. aug. 3. 11:09
 18/22 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hordjad férfiként, én is hordom (24/F).

Majd ha a kis ribiket érdekli, hogy mennyire erkölcstelen, akkor majd én is lehet meggondolom, de addig egy picit sem érdekel !

2022. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam egy ismerősömnél, és jól be is szólt, azt mondta mi van rajtad? Sztreccs nadrág ilyet a csajok hordanak meg a bu..ik... meg mondom @nyád... miért kell bu..ini mert fiú biciklis nadrágot hord? Ott is hagytam. Rosszul esett.....
2022. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19#Miert nem mondtad neki hogy b.zi vagy?

Akkor rendben van?

2022. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!