Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van joga a férfinak beleszólni...

Van joga a férfinak beleszólni, hogy a párja visel e melltartót vagy sem?

Figyelt kérdés

Párom mostanában nem szereti hordani mert kényelmetlen.

Otthon nem is zavarna, de utcán eléggé megnézik mert átüt a pólón. Lányok, ti csak azért hordanátok melltartót mert a párotok kéri?


2022. aug. 5. 12:53
1 2
 1/14 segitseg ***** válasza:
82%
Nem beleszólni kell, hanem megbeszélni vele szerintem, bár engem személy szerint biztosan nem érdekelne mit mond a párom, próbálj már meg melltartót hordani csak egy hétig, tudod milyen kényelmetlen is tud lenni? Főleg ebben a tikkasztó hőségben?
2022. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem van, én sem tűrném ha olyan cuccban menne ki amiben minden kivehető...

Mondjuk én mennék utcára melltartó nélkül

2022. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Tudja hogy átüt?

Szerintme meg lehet beszélni. Abban az elsőnek is igaza van hogy ha egy pasi egyetlen napot kibír melltartoban, onnan beleszolhat.

De szépen meg lehet beszélni hogy nem kéne átüssön

2022. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

BELESZÓLNI nincs joga senkinek.

De ha átlátszik melltartó nélkül a melle, az igencsak közönséges, EZT tárgyilagosan megmondhatod a párodnak.

Ettöl kezdve KÉT opció van:

VAGY figyelembe veszik a kifogásodat és felvesz melltartót,

VAGY NEM, akkor neked nincs son tennivalód, vagy elnézed, vagy kilépsz a kapcsolatból

2022. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
73%
Szerintem nincs. Nem az ő teste, nem az ő tiszte eldönteni, hogy hordjon-e a nő melltartót vagy akármi mást. Megnézik, és? Mindent megnéznek, nem kell ahhoz melltartó nélküliség, ha van rajta, akkor is meg fogják nézni. Inkább azoknak kellene gondolkodnia, akik bunkó módon, nyálcsorgatva bámulják az embert, mert sok nő miattuk nem mer kimenni az utcára egy sima rövidgatyában sem. Ami engem illet, biztos hogy nem venném fel, csak mert a párom kéri, eleget hordtam régen, amikor még azt hittem, hogy "kötelező". Tapasztalataim szerint egyébként a kutya se nézi meg, bár nincs is mit nézegetni a mellkasomon, ez is tény. Akinek meg nagy a melle, fel fogja venni, nem a férfiak miatt, hanem mert kényelmetlen neki melltartó nélkül.
2022. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Te is vegyél olyan nadrágot amiben a fél s..g kivan ,vagy lyukacsos póló ahol kikandikálnak a mellszőrök és kvittek vagytok.
2022. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem abortusz, hogy a férfiak döntsenek a nők helyett.
2022. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nem mondhatod meg a párodnak, hogy mit viseljen és mit nem.

Egyébként kamasz koromban engem pl. nem zavart a melltartó, de azóta egyre érzékenyebbek a melleim és szó szerint fáj pl. merevítős vagy push up-os melltartót hordanom. Azóta ha utcára megyek merevítő nélküli melltartót hordok amiben nincs push up/szivacs. Tulajdonképpen egy pamut top. Néha egy kicsit ez is átlátszik, de álltalában nem és cserébe egészen elviselhető. Na nem modom, hogy amikor nap végén leveszem ne érezném, hogy nem különösebben kényelmes... De elviselhető.

Esetleg ajándékba vegyél valami ilyesmit a párodnak, hátha neki is tetszene. Nyilván a nők zömének nem komfortos, ha a melleiket bámulják, de teljesen megértem a párodat, hogy számára ez talán a kisebb rossz a melltartó okozta kényelmetlenséggel szemben.

2022. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Hidd el, a barátnődnek és minden nőnek nagyobb gond és dilemma ez a kérdéskör mint neked.

Én is szívesen járnék melltartó nélkül, de a mai társadalom mindenért beszól, megszól és szexualizál. Szóval becsülöm a barátnőd önbizalmát.

Te viszont ki akarod sajátítani a barátnődet.

2022. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk pont fordítva van. A barátom kéri (nem "mondja"), hogy ne hordjak.
2022. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!