Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pléd, vagy a hosszú kabát a...

A pléd, vagy a hosszú kabát a jobb megoldás, ha fázom az iskolában?

Figyelt kérdés
Az egyik barinőm egy Hello Kitty plédet akar bevinni. 😀 Én egyenlőre nem akarok plédet, inkább [link] kabátban vagyok órákon. Már a héten is így voltam.

2022. szept. 25. 13:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
Hosszú távon szerintem egy vastag overall a tuti, amilyet a jégkorcsolyázásnál is viseltünk.
2022. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
52%
Kérd ki Orbán véleményét, az lesz a tuti.
2022. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
52%
A Gyurcsány lekapcsolta a fűtést az iskolákban! Stop Gyurcsány, Stop hideg!
2022. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
A kabát az jó.
2022. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Én plédet viszek ha nagyon hideg lesz. Azt össze tudom húzni magam előtt, kabátban viszont nem szeretek úgy ülni, hogy be van húzva a cipzár :D
2022. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Eszkimó ruha!
2022. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Lehet kapni gépkocsikba "fűthető ülőpárnát".

Vadászboltokban, autós boltokban és hasonló helyeken lehet vásárolni.

Az árát megkérik igen rendesen, de ha veszel hozzá egy tartalék akkumulátort és ezeket feltöltve magaddal viszed - a fűthető ülőpárnával együtt, - akkor ezen ülve nap közben át lehet vészelni a 18 fok körüli hőmérsékletet, mert nagyjából nyolc óra folyamatos üzemelésre elég kettő feltöltött akku.

Érdemes a talpad alá is rakni egy "koszos párnát" vagy karton darabot, - mert az elsődleges felület (huzamosabb időt hideg helységben egy helyben ücsörögve), ahol felfázhat egy ember az a talpa, illetve lába.

2022. szept. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Fűthető ágytakarót vigyetek be. Ha gázt nem adnak, vegyétek el tőlük a villanyt
2022. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Ja! Padsoronként ki lesz húzva egy-egy hosszabbító, amelyek egy hosszabbítóval lesznek közösítve. -A hálózat csapdájában! :D
2022. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%

Na, azért a 18 fok nem olyan kevés, hogy bundabugyit kelljen húzni! Kint az utcán is 18 fokban már a nagykabátot hordod? És mit húzol fel mínuszokban?


Igen, kevés, kellemetlen ennyiben üldögélni, nem mozogni, és igen, sok beteg gyerek lesz, aki nincs hozzászokva, mert mondjuk nem tanult meg rendesen öltözködni... (értem ez alatt a télen is szakad farmer, hasvillantás, és ezen természetesen kigombolva a nagykabát, hogy azért a jóskapista is lássa az utcán a hasat meg a cicit)


Szóval szerintem ennyiben bentre pont elég egy plusz pulóver/kardigán (fújj, tudom, hogynézmárki) rá a trikóra, ami oly divatos, hogy inkább megfagynál, de akkoris kirakod mindenedet. Hát majd most nem.

2022. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!