Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pléd, vagy a hosszú kabát a...

A pléd, vagy a hosszú kabát a jobb megoldás, ha fázom az iskolában?

Figyelt kérdés
Az egyik barinőm egy Hello Kitty plédet akar bevinni. 😀 Én egyenlőre nem akarok plédet, inkább [link] kabátban vagyok órákon. Már a héten is így voltam.

2022. szept. 25. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

10 várj, segítek, mert úgy látom, hülye vagy magadtól:


"Megengedhető levegőkörnyezeti értékek

1. A zárt térben lévő munkahelyeken biztosítandó léghőmérséklet, effektív hőmérséklet és korrigált effektív hőmérséklet értékeket az 1. táblázat írja elő. A táblázat 4. és 5. oszlopával kapcsolatos kiegészítő alkalmazásokat az 1.1.-1.6. szakaszok tartalmazzák.


1. táblázat *


1. 2. 3. 4. 5.

Meleg évszakban biztosítandó

A munka jellege Hideg évszakban biztosítandó

léghőmérséklet °C léghőmérséklet °C effektív, illetve korrigált effektív hőmérséklet

°C maximálisan megengedhető effektív, illetve korrigált effektív hőmérséklet °C

Szellemi munka 20-22 21-24 20 31

Könnyű fizikai munka 18-20 19-21 19 31

Közepesen nehéz fizikai munka 14-18 17-19 15 29

Nehéz fizikai munka 12-14 15-17 13 27

1.1. Ha a táblázat 3. oszlopában előírt hőmérséklet-intervallum nem valósítható meg, az effektív, illetve korrigált effektív hőmérsékletet (4. oszlop) kell figyelembe venni. "



Nézd csak meg a szellemi munkához tartozó sort, mit látsz ott? Minimum 20 fok. Az iskola megfelel a szellemi munkának, mivel egész nap ülnek szerencsétlenek.


Nem ők kényesek, ha elvárnak min. 20 fokot, hanem te vagy egy tirpák, ha azt hiszed, normális hidegebben ücsörögni. Szívesen!

2022. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%

Az új jogszabály ezt hatályon kíül helyezte. Szóval nem segítettél, csak bemutattad, hogy el sem olvastad azt, amiről írsz.


Amúgy a fentiekkel munkámból kifolyólag tisztában vagyok, de ettől még jelen esetben ez NEM HATÁLYOS!


A végét nem minősítem, trágárságért jelentettem.

2022. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt hiszi, hogy egy plusz kardigán elegendő az órákon keresztül 18-19 fokban ücsörgéshez, az vagy még sohasem próbálta, vagy elhízott és szigeteli a hája, vagy nőnemű és klimaxos hőhullámai vannak.
2022. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!