Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elegánsan, de mégis lazán...

Elegánsan, de mégis lazán hogy öltözhetnék?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok, hogy elegánsan nézzek ki, nem túl merev ünnepélyes,ha nem amolyan laza elegancia mi bejön a csajoknak.



Kort és nemet írjatok, ezt azért kérem, mert az idősebb korosztály gondolom másképp vélekedik erről mint a fiatalabb.


18/F vagyok.


2010. szept. 26. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én azt mondom, hogy a sötétfarmer, vagy szövetnadrág v nyakú pólóval és mellénnyel tök jól néz ki =)

lehet, hogy kis hülye csitrinek fogsz tartani, de szerintem a jonas brother öltözködése a laza eleganciának felel meg.


14L

2010. szept. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz a választ, nem tartalak csitrinek, csak azért mert van véleméyned:D
2010. szept. 26. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is ezt kutatom, mert nekem is pont ez a célom az öltözködéssel.

Szóval: egy sportos zakó, V-kivágású, kárómintás pulcsival, alatta egy galléros póló, a gallér kihajtv a pulcsi v nyakán. Ez elmegy egy nem agyonkoptatott farmerrel (denim) vagy akár vászonnadrággal is.

Cipőnek viszont maximum sporOSabbat vegyél, de sportcipőt.

Egy rendes félcipővel ez jó szerkó.

Télre meg vehetsz a New Yorkeben jópofa feket téli szövetkabátot, ami egy nagyon picit katonaias fazonú, zsebes, ettől válik olyanná, amit szeretnél, hogy legyen benne elegancia, de nem túl ünnepélyes.

Nyáron én úgy oldottam meg, hogy kicsit az afféle Golf-Club-os jellegű stílust. Azaz: mindig hosszúnadrág, de laza vászonból vagy farmer, felülre pedig teniszpóló, galléros póló (Lacoste stílusú) vagy egy mintásabb, vagányabb kívülhordós ing.

De jópofa az is, ha valaki inget, nyakkendőt vesz fel, de nem zakóval, hanem kardigánnal.


Javaslom tanulmányozásra a Ralph Lauren márkát.

Nézd meg ezen a weblapon a kisfilmet

[link]

Ez a márka szerintem pont olyan, amit mindketten keresünk. Persze gondolom, hogy ez drága, de a darabok stílusát le lehet "másolni".

Black Label és a POLO irányzataik a legjobbak.

2010. szept. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocs még annyi, hogy kerülendő:

papucs, flipflop, szandál, mezítlábaskodás, bermudagatya, deszkáscipő és társai. A kereknyakú T-shirt póló. Edzőcipő.

Cipőnek az olyan hajós-vitorlás mokaszin jellegűt javasolnám. Régen boat shoes-nak is hívták.

2010. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kisfilm 00:28-adik másodpercénél balról a második srácot nézd!
2010. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Számomra a kedvenc kombináció: sötét színű farmernadrág, valami jó kis inggel. :P
2010. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, nekem ez kicsit túl elegáns, ez az érettebb korosztálynak való szerintem, de mindenképpen stílusos és jól néz ki. Már szereztem be darabokat szövetpóló, de nem feltétlen v nyakú, azt nem szeretem ha a gallér kilóg a pulóver alól, de lehet csak kísérletezni kell vele.


Ami nagyon tetszik a klipből, az a néger srácnak a mellénye és a zakója mikor éppen száll be a kocsiba és 0:28 pedig a cipők jönnek be és a sapka a és és a szövet kabát a srácon.

2010. szept. 27. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:

szia

nekem az a fajta öltözködés jön be, amikor egy kék vagy fekete farmer/sportcipő/tornacipő van a srácon, hozzá egy lazább kockás inggel, az ing alatt ujjatlan trikóval.szerintem ez jól néz ki



trikó:news:Your.buddy.sent.you.a.cool.Emoticon,.to.get.it.click [link]

Ing: [link]

[link]

farmer: [link] az a barna öv borzalmas)

cipő: [link]


20Ł

2010. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok(20Ł)


[link]

[link]

[link]

2010. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kárókockás pulcsi (L)
2010. szept. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!