Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 34 éves nő hogyan tud fiatalos...

34 éves nő hogyan tud fiatalosan öltözködni?

Figyelt kérdés
Pl ha úgy öltözködik mint egy gimis lány, bő farmer sportcipő, kapucnis pulcsi stb?
2022. okt. 28. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Olyat hordjon, ami jól áll neki és amiben illik hozzá.

A bő farmer, kapucnis pulcsi nem a legjobb választás. Egy gyereken teljesen máshogy mutat. Felnőtt lehet inkább slampos lesz tőle. Ha nem ez a stílusa.

Ha kapucnis pulcsi, akkor én szűk farmerral fenném fel. Ha bő nadrág, akkor szűk felsővel. Az még csinos is lehet.

Mondjuk a leginkább az számít, hogy milyen az alakod és hogy annak megfelelő ruhákat hordj.

2022. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
36%

Ha jól akarsz kinézni, akkor ne kapucnis pulcsiban gondolkodj.

A testi adottságod függvénye, hogy mit veszel fel. Testhez simuló ruha, ami kihozza az alakodat, gömbölyű formákat, sokkal jobban mutat, mint a Mom jeans és hasonló igénytelenségek, mint, amit a mai fiatalok többsége használ. Sportcipő belefér, de a bő farmer, pulcsi felejtős. Ing, feszülős farmer, ha már szóba jött. Ez is fiatalos. Haj belőve és egy kis smink esetleg.

39F

2022. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem engedd el ezt a "fiatalos" öltözködést, mert borzasztó, a mai trend a fiatal lányoknál, ez a bőszárú trottyos farmer az otromba orrú cipő kombóval. Testhezálló latex vagy farmernadrág, miniszoknya+harisnya kombó, nyáron p.csanaci stb. Esetleg, ha elegánsabb stile, akkor rövid ruha, testhez simuló stb. Ezt férfiként írom, szerintem ez áll jól egy nőnek, és 34 évesen még bőven fiatal vagy te is.
2022. okt. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Nemnem, az igénytelenség lenne. Keress rá neten arra hogy business casual. Kb úgy öltözködj. Visszafogott színek, pasztellek, kerüld a túl nagy és túl apró mintákat, mert öregesek
2022. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
#3 vagyok, biztos vérig sértett a kommentem pár divatmajom tinit azért pontozott le 🤣
2022. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Bő farmer? Az inkább b.zis.

Egyébként egy 34 éves nő nem öreg! Nem kell nézni, hogy mit vesz fel, nem a kor mutatja meg hogy ki mit szeretne felvenni.

2022. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!