Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vesztek egy ruhát, meddig...

Ha vesztek egy ruhát, meddig hordjátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy bevásároltok a nyárra, télre.. 1 nap akkor következő vagy még azután következő nyáron, télen.. is hordjátok vagy csak az az évi telet vészelitek át a megvett ruhákkal? Kort is írjatok! Köszi.
2010. szept. 29. 10:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mert vannak olyan ruhák is, amik 1 évig bejönnek a divatba jövőre meg már cikinek nyilvánítják. Ti attól még felveszitek?
2010. szept. 29. 11:00
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem a divat az elsődleges szempont,hanem inkább az,hogy a ruha,amit választok csinos legyen,jól álljon.Addig hordom,amíg jó állapotú.Még senkinek nem volt panasza az öltözködésemre.Persze a mai ruhák nem tartanak soká,tehát mire kimennek a divatból,addigra bőven el is kopnak.
2010. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

bevallom, van olyan ruhám/cipőm, ami 6 éve meg van. de az átlag kb 2 évente cserélődik. nem vagyok az a pláza cica, de nem is tartom magam igénytelennek, nem ettől függ.


25L

2010. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
sőt: volt egy szandálom ami tavaly óta már nincs meg,de ha jól számolom tíz évig hordtam. elég jó minőség, nem olyan, mint amiket mostanában kapok, hogy egy nyarat alig bír ki, aztán mehet a kukába
2010. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

van olyan pólóm és rövid nadrágom, ami 12 éves. Tökéletesek, idén is hordtam őket.

30/nő

2010. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig hordok valamit amíg tetszik, vagy ha nagyon sokáig tetszik akkor meg adig amíg hordható állípotban van.. Szóval változó, van hogy több évig is elhordok egy darabot, van hogy csak pár hónapig.. 19L
2010. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én addig hordom amíg ki nem lyukad, szakad, nyúlik. Sajnos nem tehetem meg, hogy ha már nem divatos az adott ruhám, kidobjam és vegyek egy újat helyette! :(
2010. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez általában nem divat kérdése. Vannak ruhadarabok, amiket több évig hordok, pl.: farmerok, egyéb nadrágok,szoknyák, nyári egyberuhák, pulcsik. Leghamarabb a nyári, illetve vékonyabb hosszúujjú felsőimet szoktam megunni, de az egyszínű darabok évekig használhatóak, ha nem mennek tönkre. Felsőből már rengeteget halmoztam fel, így jól tudom őket variálni a többi ruháimmal. Cipőből, csizmából csak minőségi darabokat veszek, ezek szintén kibírnak több évet. Amik nálam sokszor egy szezonos dolgok, azok a nyári papucsok.
2010. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én magasról letojom a divat, így nagyon nem érdekel, hogy jövőre más lesz-e a divat vagy sem. Addig hordom, amíg csak tudom.

15/l

2010. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lesz*rom a divatot, szóval vannak olyan ruháim amik akár 4-5éve is megvannak nekem. :) És ugyanúgy jók rám, hordom őket. Max kikoptak kicsit, de mintás cuccaim meg nincsenek. :D Pulcsik, nadrágok az ilyenek főleg és a kabátok, kiegészitők. Van egy 4 éves pulcsim. Ő a kedvencem. Annó 8ezer volt, fekete egyszerű. (L)

17L

2010. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!