Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha vesztek egy ruhát, meddig...

Ha vesztek egy ruhát, meddig hordjátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy bevásároltok a nyárra, télre.. 1 nap akkor következő vagy még azután következő nyáron, télen.. is hordjátok vagy csak az az évi telet vészelitek át a megvett ruhákkal? Kort is írjatok! Köszi.
2010. szept. 29. 10:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
engem nem érdekel a divat csak azt hordom ami tetcik és amiben jol érzem magam mondjuk az utóbbi időben változott a stílusom és amit régen nem vettem volna fel azt most felveszem :D szóval van olyan 3 éves cuccom is mait hordok csak az a lényeg hogy jó legyen ;)
2010. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. szept. 30. 09:42
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ingem, amit kb. 5 éve vettem, mert nagyon tetszett, de nagy volt rám. 2-3 hónapja vettem fel először, és imádom. :D Addig fogom hordani, amíg nem lesz túl szakadt. :D

Egyébként én mindent addig hordok, amíg nem lesz annyira szakadt, hogy már ciki felvenni. Bár mostanában (1-2 éve) sokat fejlődött a stílusom, szóval mindig más tetszik. :)

2010. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig az utolsó divat szerint öltözködnénk, egyszerűen nem bírnánk anyagilag.Most a csőnaci a divat és mennyi de mennyi lánynak nem áll jól, de jövőre jöb a trapéznaci divatba, akkor mindenki lecseéli a kollekciót?Nah meg ezek a buggyos basa nadrágok...Valakinek megéri pár hónapig hordani,amíg divat.

Pl ha én veszek egy cipőt az bőr és évekig hordom.PL van egy jó kis csizmám, jó kis béléssel és álom kényelmes a legnagyobb jégben-hóban.6 éve vettem, jó borsos áron, de megérte, minden téli szezonban megdicsérik.Kabátokat sem veszek minden évben és a táskáim sem cserélgetem.Max szezononként pár felsőt veszek, vagy egy nacit, szoknyát...

22l

2010. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Addig vagyok hajlandó valamit felvenni amíg nem lesz kinyúlt/fakó/bolyhos/szakadt stb.


Igaz, én már-már túlságosan körülményes vásárló vagyok, mindig megnézem a ruha varrását mindenhol, az anyagminőségét (milyen sűrű szövésű), az anyagösszetételét, és a szabásvonalát. A legjobban szerintem azzal lehet megóvni a ruhát a deforámlódástól, ha tökéletesen passzol a testhez.


A nagyon trendi darabokat pedig csakis leárazva, akciók keretében vagyok hajlandó megvenni maximum 5000 forintért.


Ha valami idő előtt elkezd tönkremenni, gondolkodás nélkül visszaviszem a boltba - vagy ha már lejárt a garancia, leselejtezem. Erre szerencsére kevés példa volt még, mivel általában sikerül jól megválogatnom a dolgokat, amiket megveszek.


Amúgy mindenki irigyli a ruhatáramat, pedig kevés pénzből öltözöm, csak NAGYON megfontoltan.


22/L

2010. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

amíg ki nem növöm vagy horhatatlanná válik.

amit ma megveszek 1-2 év múlva nem lesz olyan nagyon ciki... addig meg ugyis kinövöm.

2010. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!