Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért számít...

Magyarországon miért számít "gáznak" fecskét hordani a strandokon, fürdőkben?

Figyelt kérdés
Olaszországban pl. nem csak az "öregek" hordják, hanem a fiatalok is. 19 éves vagyok és számomra is ez a legkényelmesebb fürdőnadrág.

2022. nov. 13. 21:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%

Miért?Gáznak számit?

Noh ,mostmár ezt is megtudtam!

Nagyon érdekes!Mondjuk f.szom se foglalkozik azzal higy ki mibe mereszti a pitcsáját!Nem azért jarok oda hogy feltárást végezzek ruhaügyileg,de mindegy.

Biztosan vannak akik ez miatt mennek, és disszertációkat meg táblázatokat szerkesztenek arról ,hogy kin milyen gatya meg papucs van.Milyen a hűtőtáskája,milyen kocsival erkezett,milyen a törölközője ,a nyaklanca ,meg mit eszik vagy iszik.

A magyar mentalitás .

Nem azért megy le hogy önfeledten pihenjen,hanem a többieket besorolja valahová és gyártja az előítéleteit és jól el van ezzel a kis szánalmas felfogásával.Míg a nyugati tojik rá ,és inkább jól érzi magát,kikapcsolódik az emberek között.Mert ezt tartja fontosnak.

2022. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 NTBS ***** válasza:
97%
Szerintem mi sok mindent leszólunk a rendszerváltás miatt. Előtte mindenki azt hordta, talán ezért.
2022. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%
nőként szerintem nagyon szexi, legalább látszik a kínálat :P
2022. nov. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem az a gáz, hogy ki milyen úszó gatyában megy úszni, hanem az, hogy ki tudol le úszás előtt és után.

Szerintem az gáz, hogy nem mernek le tusolni egymás előtt az emberek.

2022. nov. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: nemhogy nem mernek az emberek egymás előtt letusolni, de látom, hogy a korombeli "férfiak" már piszoárba pisilni sem mernek, mindenki a fülkés WC-hez áll sorba.
2022. nov. 18. 16:14
 16/31 anonim ***** válasza:
94%
Hát igen. Az is egy elég durva dolog, hogy nem mernek még pisilni piszoárnál se.
2022. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
67%

Azt megértem, hogy a piszoárt hanyagolják, szerintem az nem volt normális aki ezeket úgy telepítette, hogy vállvetve húgyozzak egy idegennel.

Ez is egy intim dolog,mint a közműépítés.

Jó hogy nem már egymás mellett szharunk elválasztó nélkül.

2022. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy velem van a baj, de mikor a dolgomat végzem, nem másokat figyelek. Ugyanez a helyzet az uszodában a tusolásnál is. Valószínűleg a legtöbb férfit nem érdekli más férfiak nemi szerve, úgyhogy nem is szokták a másokét megbámulni.
2022. nov. 20. 13:41
 19/31 anonim ***** válasza:
79%

Valószínű benned van a baj, én nem tudok úgy ellazulni a húggyozáshoz sem, hogy mellettem áll valaki.

Azért álljon már meg a menet..

2022. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
36%

19#

Résen kell lenni bizony!

Mára már a kötchögök is bátrabbak lettek!!Szval van benne vmi.

2022. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!