Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Homage óra viselete szerintete...

Homage óra viselete szerintetek elfogadott?

Figyelt kérdés

Magyarul az olyan óráké, amelyek akár 99,99%-ban hasonlítanak egy ismert, eredeti luxusmárka darabjára.

Sokak szerint ez szánalmas, mások véleménye szerint inkább ez, mint egy hamisítvány és amúgy sem elítélendő dolog.



2022. nov. 15. 19:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

9

Dehogy szerelik ott össze. Kínában összeszerelik, Svájcban meg bedobozolják és azzal már az Ár 60%-a Svájcban lett elköltve és jogosult a swiss made feliratra.

2022. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A Davosát Svájcban, a Steinhartot Németországban rakják össze. Látszik sok fogalmad van róla. :D
2022. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

8

Nem rossz az NH35, ha tényleg az van benne, és nem csak egy kínai koppincs Seikos rotorral. Mostanában sokan panaszkodtak órás fórumon hogy pár hét/hónap után sorra döglöttek javíthatatlanra a Seiko NH35-ös szerkezetek. Kiderült, hogy a Pagani Design meg pár hasonszőrű kincsa márka átállt hamis szerkezetekre. A zafírban is csak akkor lehetsz biztos ha teszteled, mert arra is volt már nem egyszer példa hogy minerált kezdtek belerakni csak épp mindenhol zafírnak hazudták. Meg ott a gari. Majd visszaküldöd kínába az alin vett 200 dolláros órát 200 ezerért ha van valami gond vele?

2022. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

12

Persze töki én meg a mikulás vagyok.

2022. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

#14 Nem gondolom hogy értesz angolul, de ennek talán hiszel ha nekem nem.


Where are Davosa watches manufactured?

"All of our watches are made in Switzerland (Swiss-Made)."


Where are Steinhart watches manufactured?

"Swiss Made: Trust in genuine watch craftsmanship from Switzerland. Steinhart watches are famous for their quality."


Szívesen töki.

2022. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Steinhart: "Assembled in Germany with premium Swiss-made components, Steinhart watches showcase quality materials with German precision in attractive timepieces that are incredibly well-received by watch enthusiasts."
2022. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Persze töki az megvan hogy a Parnis is csinált Swiss Made órát :D Kínai szerkezettel ráadásul. A marketing bullshit senkit nem érdekel. A Steinhartnak egy irodája van Németországban, Svájcban meg nagy büdös semmi. De persze echte svájciak. Davosának meg még irodája sincs Európában.
2022. nov. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

NEM!!!!

Nevetséges sajnos..

Lehet zafír, kerámia és ETA akkor sem..

Az órák nem erről szólnak. Az óra mutatja az időt és azt is, hogy hol tartasz az életedben.

Gyűjts és vegyél egy normális órát. 800E és 1 Milla körül tudsz venni minőségi darabokat. Ha tényleg érdekel a téma és nem csak fel akarsz vágni a csajok előtt akkor veszel egy eredetit. Csak súgok;) menőzni nem fogsz tudni a lányok előtt mert pont le fogják tojni azt, h milyen márka.. viszont a férfiak nagy része le fogja vágni, h mi van rajtad és automatikusan be fogsz kerülni a kamu gyerek kategóriába… ha most nincs pénzed akkor vegyél egy acél doxát pl: 200E jó a minősége vagy egy japán modellt hasonló árfekvésben.

2022. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ha ez így működne ahogy írtad, óragyártók háromnegyede lehúzhatná a rolót...

Gondolom te megint kevered a hamisítványokat a homage-zsal...


Még a nagy márkák is egymást "kopizzák", direkt idézőjelben.

Javaslom a #4-es hozzászólásom, talán megérted.


Ne vegyél piros suprát 20 millióért, mert piros, kissé lapos, sportos. Ferrari homage!!! Vagy vegyél 80 millióért egy Ferrari 458 Italiat, vagy semmit!

Nagyjából ez a logika...


Ne vegyél Roamer Primeline Daydate-t, 300 ezerért, mert az ÓCSKA, GAGYI Rolex Daydate homage!

300 ezres órában biztos nagyon kamu gyerek behatást keltenéd, amikor Magyarországon élők 80%-ának a havi fizetése a kezeden van.

2022. dec. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

19#


Ne haragudj de nem értek veled egyet.

Nem keverem a szezont a fazonnal. A Replica nem azonos a Homage órákkal ez igaz és nem vita tárgya. Homage óra az én értelmezésemben: pl: ROLEX sub 1:1 más logóval…. Szerintem gáz. Legyen az 300e vagy több. Viszont nagy a szürke zóna. Homage cégek gyártanak új és egyedi tervekkel szép órákat jó minőségben. Ez szerintem már nem azonos a fentivel. A replica órákat szóra sem érdemes említeni… gyalázat.

Szóval: én nem vennék fel egy ROLEX utánzatot. Nem sorolom ide az “olcsóbb” hasonló de mégis egyedi megjelenésű búvár órákat:Pl Tag Heuer stb.. véleményemet megerősítendően a Tudor órákat sem szeretem, pláne azokat amik a ROLEX-re hajaznak..

(Ismerem a sztorit)

2022. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!