Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kit miért zavar vagy zavarna,...

Estel.19 kérdése:

Kit miért zavar vagy zavarna, ha a társaságában egy nő nem viselne melltartót és észre is venné?

Figyelt kérdés

Adjátok meg a melltartó mentesség mellett és ellene szóló érveiteket, kérlek. És azt is, hogy férfiak vagy nők vagytok. Az életkor sem utolsó.


Szívesen hagynám szabadon a kebleimet, de úgy érzem a társadalom nem engedi.. Lehet a férfi kollégáim díjaznák, de valójában mit gondolnának? A nőket biztos megbotránkoztatná..



2022. nov. 22. 08:28
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
90%
Szíved joga azt csinálni amit akarsz. A melltartó kérdésköre amúgy is túl van tárgyalva.
2022. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
62%

Az, hogy nem hord valaki melltartót, teljesen normális dolog, pont annyira, mintha hordana.


Az, hogy olyan ruhákat vesz fel, amikben látszik, hogy nem hord, viszont pont olyan ízléstelen és tróger dolog, mintha egy melltartót viselő nő hordana olyan ruhákat, amikből kibuggyan a hájuk, kilátszik a tangájuk vagy járna 10 centis lenőtt zsíros fejjel, pedig megtehetné, hogy megmossa a haját. Legyen már ízlésetek, ha szabad csöccsel akarok megjelenni valahol felteszek egy bimbótapaszt vagy vastag anyagú és erősen mintás vagy mellben fodrokkal, zsebbel díszített ruhákat hordok, esetleg vagy aláveszek egy topot vagy felé egy pulcsit. Szoktam én is melltartó nélkül menni ide-oda, de nem hagyom, hogy lötyögjön szanaszét a világba és mindenki azt nézze, hogy milyen színű a bimbóudvarom vagy a bimbóm formája, mert az átüt a ruhán és üvölt 3 méterről, hogy nincs önkritikám.


Az ízlésetekkel van baj, nem a melletekkel.

2022. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
21%
Még a férfiaknál is rohadt ízléstelen és gusztustalan, mikor a fehér ingjük átlátszó és rámkacsint benne a fekete szőrkoronás bimbi az ingzseb mellől. Van pár ilyen kollégám, hát ne haragudj, erre pont nem vagyok kíváncsi, mikor kimegyek a konyhába enni. Vehetne alá atlétát, pólót, mint a normális emberek vagy vehetne vastag anyagú inget, de nem teszi. Ugyanennyire vagyok kíváncsi a nőkére.
2022. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
80%

Elkönyvelem magamban pozitívumként, hogy volt bátorsága ahhoz, hogy az öltözködését ne állítsa felesleges társadalmi elvárások szolgálatába. Ezen felül diszkréten rápillantok (ahogy tenném ezt melltartó jelenléte esetén is) és ha vonzó mellei vannak, akkor valószínűleg még vonzóbbnak fogom találni ahhoz képest, mint amikor melltartó takarja őket. De nyilván képes vagyok a helyzetnek megfelelően kezelni, ha egy nőt vonzónak találok, akár melltartóstul, akár anélkül. Szóval ennyi, összességében semmi extra.

32F

2022. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
92%
Azért kíváncsi lennék, mikor alakult ez ki, hogy azzal semmi probléma, ha egy nőnek láthatóan vannak mellei, az viszont egy utolsó szörnyűség, ha láthatóan van mellbimbója is.
2022. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
6%
Mikor a másik seggét látni egy hétköznapi dolog, de az már több a soknál, ha a segglyukát is mutogatja. Meg mikor böfögni belefér halkan, de azt mégsem akarom, hogy rámhányjon az illető. Nem igaz, hogy nem érzitek a különbséget
2022. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
92%
Azért elég meredek, hogy egyesek párhuzamot vonnak a mellbimbó és a segglyuk között.
2022. nov. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
16%
Miért? Ugyanúgy nem tartozik másokra, ugyanúgy egy olyan testrész, amit jobb esetben csak te látsz meg az, akivel intimebb a viszonyotok.
2022. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 Metionin ***** válasza:
81%

Én nem hordok, nincs mire, az sem érdekel, ha más sem hord. Kinek hogy kényelmes.

Engem inkább az zavar egy kicsit, amikor valaki hatalmas dekoltázst rak ki és akkor is látom, ha nem akarok odanézni, tökmindegy, hogy van-e az illetőn melltartó :D lehet hogy amiatt van, mert én el sem tudom képzelni, milyen lehet ha valakinek van melle de annyira kínos, amikor pl. felszállok a buszra és az arcom magasságában ott van két hatalmas nagyrészt pucér mell.

2022. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
82%
35 éves nő vagyok, hordok melltartót, de a legkisebb mértékben sem érdekel ha valaki nem hord. Valszeg észre se veszem, de ha észreveszem sem fogok ennyiből véleményt formálni valakiről.
2022. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!