Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kit miért zavar vagy zavarna,...

Estel.19 kérdése:

Kit miért zavar vagy zavarna, ha a társaságában egy nő nem viselne melltartót és észre is venné?

Figyelt kérdés

Adjátok meg a melltartó mentesség mellett és ellene szóló érveiteket, kérlek. És azt is, hogy férfiak vagy nők vagytok. Az életkor sem utolsó.


Szívesen hagynám szabadon a kebleimet, de úgy érzem a társadalom nem engedi.. Lehet a férfi kollégáim díjaznák, de valójában mit gondolnának? A nőket biztos megbotránkoztatná..



2022. nov. 22. 08:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
34%
#38 Ez nem tolerancia, hanem anarchia. Szerintem te még azt se záratnád börtönbe, aki cukorral eszi a káposztás tésztát, amikor te borssal, vagy fordítva.
2022. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy ez az egész melltartókérdés magánügy?

Miért kell valakinek azért hordania mert más is hord? Miért ne hordhatna valaki, csak azért. mert úgy érzi jól magát.

Tudom, hogy könnyen beszélek. 38F

2022. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Van,hogy én sem veszek fel,de nem zavar,nem foglalkozom már mások véleményével. 43N
2022. dec. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lognanak a melleim, en sem viselnek mindeg melltartot...
2023. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az zavar, ha feltűnően látszik, hogy van. Pl. áttetsző ruha alatt feltűnően elütő szín, bevágó keresztpánt, kidudorodó csatt.
2023. jan. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!