Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kit miért zavar vagy zavarna,...

Estel.19 kérdése:

Kit miért zavar vagy zavarna, ha a társaságában egy nő nem viselne melltartót és észre is venné?

Figyelt kérdés

Adjátok meg a melltartó mentesség mellett és ellene szóló érveiteket, kérlek. És azt is, hogy férfiak vagy nők vagytok. Az életkor sem utolsó.


Szívesen hagynám szabadon a kebleimet, de úgy érzem a társadalom nem engedi.. Lehet a férfi kollégáim díjaznák, de valójában mit gondolnának? A nőket biztos megbotránkoztatná..



2022. nov. 22. 08:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%

#29 a kérdező ezt írta: "Lehet a férfi kollégáim díjaznák"


Aha, nem mutogatni akarja :D

2022. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

31-es :)


Ott van benne, hogy "lehet" díjaznák.. DE! Ettől függetlenül nem mutogatni akarom magam :D

SŐŐŐŐT, borzasztó de direkt szoktam olyan ruhákat, felsőket keresni, amit esetleg lehet melltartó nélkül hordani, mert pl dupla anyagú vagy olyan mintás.

Eddig egyet sikerült találnom, amiben nem látszik, hogy nem viselek melltartót.


És nem is sikerül olyan melltartót találnom, ami pl szivacsos.. és nem látszik át, ha áll a bimbóm.. na bumm.. A szivacsos kényelmetlen számomra. A nem szivacsosban pedig hideg időben bizony állnak azok a bimbik. :D Épp ezért olyankor sálat viselek, ami lelóg, hogy takarja.


Ergo nem akarom magam mutogatni. :D

Csak így, hogy nem takarja pl ezt az egy dolgot, kb melltartó nélkül is járhatnék..


De mondhatnám azt is, hogy Csobot Adél miatt fogalmazódott meg bennem a kérdés. :D

2022. nov. 23. 13:41
 33/45 anonim ***** válasza:
97%
#21 vagyok. Emlékezetem szerint a nők sokkal többet foglalkoztak azzal, ki hord melltartót és ki nem, mint a férfiak. Az uram is megerősítette, ő is így emlékszik.
2022. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 xp ali ***** válasza:
7%
A bnőm szerint is undorító, ha 1 csajon nincs melltartó. Szerintem meg nem az, sőt, tutajos (faszállító). Kivéve ha hasig, vagy az alá lóg. Sztem a csajok csak féltékenyek.
2022. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, mire legyünk féltékenyek. Ugyanolyan jó mellünk van. Az ízlésficamra?
2022. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
82%

#35 Biztos, hogy ízlésficam, ha valaki ízlése eltér a tiedtől.


Szeretem Schönberg zenéjét, nem jutna eszembe ízlésficamnak nevezni, ha valaki nem szereti.

2022. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
79%
#35 Szerintem az önbizalmunkat irigylitek.
2022. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
74%

#35 Nem hordok melltartót, és nem tartom ízlésficamnak, ha valaki hord.

#36 Nem szeretem Schönberg zenéjét, és nem tartom ízlésficamnak, ha valaki szereti.

Ezt úgy nevezik, hogy tolerancia.

25N/L

2022. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
82%

#22 A 70-es - 90-es években sem kővel pattintottuk a tüzet.

Tegnap este az "Istenek alkonyát" láttam az operában. Több fiatal nő volt melltartó nélkül. Ők is primitív bunkók?

2022. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
20%
#30 "mint valami bögyös csapos." És mint tudjuk, a csapos alacsonyabb rendű. Érccccsük.
2022. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!