Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire stílusos ez a hétközn...

Mennyire stílusos ez a hétköznapi nyári outfit, lányok nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2022. nov. 28. 16:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
#10 A 7. válasz volt az enyém. Igaz, valóban nem lány vagyok.. Már. Hanem nő. És tényleg nem gondolkozom ilyesmin, ugyanis aki annyira primitív, hogy félmeztelenül mászkál (az említett esetek kivételével), az eleve szóba sem jön nálam.
2022. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Milyen testet? 16 éves gizda kisfiú, aki az anyja szemceruzájával rajzolt magára izmokat?
2022. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Klassz.
2022. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik. Oltozz igy,ha ilyen jol nezel ki.

N/35

2022. nov. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából a ruháival semmi gond nincs, van rajta egy sima nadrág meg egy bakancs, ennyi. Több százan mászkálnak ilyen cuccban, felvenne hozzá pl. egy sima fekete pólót oszt cső, semmi extra nem lenne. A pucér felsőtestre festett izmok viszont elég gáz hatást keltenek rendezvényen kívül.
2022. nov. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom, honnan jött ez, hogy berajzolta az izmokat. Kb. ezt lehet elérni ha valaki szteroidok nélkül edz 1-2 évig és leszálkásít 10% testzsírra.

Az ilyen kommentektől, hogy vékony csak berajzolta az izmait, ez az érzés fog el, ezt tudom elképzelni arról aki írta (bal oldali): [link]

2022. nov. 29. 14:16
 17/27 anonim ***** válasza:

Én írtam hogy azok rajzoltak, 55 kilós nő vagyok (ezt a kategóriát viszonylag kevés pasi olvassa amúgy, és logikusan ők sem az igénytelen fajtából). Úgyhogy nem talált.

Ha nem látod, hogy az a test festékkel van kontúrozva, akkor arra nehéz mit mondani, mert teljesen egyértelmű. Annak aki nem vak.

2022. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Metionin ***** válasza:
Én is írtam, hogy rajzolt, szintén vékony, sportoló nő vagyok, aki képben van a sminkkel. És igen, ordít róla, hogy szét van kontúrozva, nézz meg pár videót a témában és megvilágosodsz. Egyes nők nagy melleket is így festenek maguknak a képekre.
2022. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Gondolom, az erek a hasán, azokat is csak úgy odarajzolták, az adonisz vonal is csak azért látszódik.


[link]


[link]


[link]

2022. nov. 29. 14:36
 20/27 Metionin ***** válasza:
100%

Nézd csak:


[link]

2022. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!