Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire stílusos ez a hétközn...

Mennyire stílusos ez a hétköznapi nyári outfit, lányok nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2022. nov. 28. 16:55
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Meg gondolom egy rossz minőségű képen is csak azért látszik ilyennek mert be van rajzolva:

[link]


de ha nem hiszed el, akkor keress rá, a modell neve: Jayem Sison, van róla fent sok kép a neten még instagramja is van, meglepő módon mindegyik képen izmos.

2022. nov. 29. 14:41
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hasán a vonal az. Az erekhez meg nem kell izom. Nekem is sajnos sok helyen nagyon eres a testem, pedig nem nagyon edzek. Csak vékony vagyok és fehér bőrű, így nagyon látszódnak.
2022. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Igen, sehol még egy rajz vonal, de a 42-43-as felkarja is biztosan azért van, vékony nem edz, csak úgy rajzoltak neki oda 40 feletti felkart.


#20, amit küldtél képet, azon az emberkénk ugyanúgy edz, van rajta elég izomtömeg, csak nem szálkás, ezért nem látszik annyira. Attól hogy befestették a hasa másik oldalát nem néz ki izmosabbnak, sem szálkásnak, inkább furcsán.

2022. nov. 29. 14:47
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

A 23-as képek már reálisabbak, nem is ugyanúgy néz ki, mint amik a kérdésben vannak. Sokkal kevésbé kontúros a teste. Van hasizma, de azért ég és föld ahhoz képest amit rajzol magának. Pl a vénusz vonal vagy mi a franc az utolsó képen ugye teljesen eltűnt. (Meg a tetkó is ami külön vicces.) Ne mondd, hogy nem látod a különbséget.

Alapból is van egy sovány, enyhén edzett teste (az alultápláltsága miatt nincs nehéz dolga, ilyen sovány férfiakon hamar meglátszik az edzés). De erre még fest magának bőven plusz izmokat. Ami egy cosplayesnél nem gáz amúgy. De ha egy pasihoz hétköznap hozzá bújnék, és összekenne az "izmaival" az elég röhejes lenne.

2022. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Vagy szerintem azt gondoljátok, hogy aki jobban néz ki az átlagnál, jó teste van az nem valódi, hanem rajzolva van.


[link]


Erről is azt gondoljátok szerintem, hogy rajzolt, hiszen "látszanak a vonalak".

Amiknek igazából szerepe van és anatómiailag mindenkinek van:

[link]

[link]

2022. nov. 29. 15:00
 26/27 anonim ***** válasza:
Mint írtam, az ami az utolsó képen van, teljesen reális. És teljesen más, mint ami a többin. Ha nem látod, az baj.
2022. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem, látom mert nincs ott semmi.


[link]


De gondolom az edzőterembe is sminekkel jár, mert itt edzőteremben van ha megnézed a hátteret:

[link]

2022. nov. 29. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!