Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 26 éves pasi vagyok, és...

26 éves pasi vagyok, és gyakran hordok férfi tangát. Srácok, köztetek van olyan, aki szintén hord ilyet? Csajok, nektek bejön, ha egy pasi tangát hord?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 17:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%

semmi sem undorító, maximum szokatlan. ha neked az tetszik, hordd azt. én sosem hordok ilyesmit.

viszont egy nagy hátránya van: mind a nőknél, mind a férfiaknál gyakrabban lesz pattanásos annak a feneke, aki tangát hord, mert nem tartja távol a szennyeződéseket a bőrtől, mint ahogy az alsónadrág, vagy a bugyi. :)

*robin*

2008. dec. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%

Szia. Nekem még nem volt dogom olyan pasival aki tangát hord, de most aztán nagyon beindítottad a fantáziam:D

Nekem sztem izgató lenne..De azért néha szívesen látnék vmi megszokottabb darabot is a pasin, de néha-néha egy tanga igencsak izgi lenne:P

2008. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
nekem nem jön be.nem bántásként,de egy férfi maradjon férfi.a tanga,önbarnító,szájfény meg színtelenlakk nem túl férfias,én hanyatt homlok menekülök az ilyen pasiktól.bocs..és nem kell mindjárt leápolatlanozni azokat a férfiakat akik nem hajlandók "trendi csávók" lenni,mert nem jelenti azt,hogy aki nem így tesz,az már nem is fürdik.
2008. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%
nekemse jön be../lány vok/
2008. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
68%
sziasztok .nekem nagyon bejon a ferfi tangaval csak sajna a pasim nem akar hordani pedig engem nagyon fel tud izgatni.es szerintem sokkal szexisebb egy tangas pasi. 22 eves lany.
2008. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
73%
Biztos sok olyan pasi van akinek jól áll, eddig a párjaimon én nem tudtam elképzelni. Ez nem divat meg trend kérdése, egy szűk szabású mintás, kellemes anyagú boxer is lehet szép, akár izgató. Szerintem ez mindig a partnertől és az ő személyes izlésétől függ. De ha ez neked ilyen fontos, akkor egyértelműen olyan lányt válassz, akinek ez különösen tetszik:-) És szeretnék visszakérdezni,mert pusztán emberi kiváncsiság:-DDD KÉNYELMES? Mert nekem nőként minden nap sok..néha.Pedig imádom...
2008. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
48%
Van különbség a smink, és a fehérnemű között. Vannak "női" dolgok amik egy férfin undorítónak hatnak (szoknya,smink,ilyenek) viszont van ami igenis szexi. Én 1X-2X adtam rá a páromra a tangámat és nagyon tetszett a látvány. Neki sajnos kényelmetlen. Talán 1X meglepem egy ffi tangával, mert nekem nagyon bejön. Végülis, ez csak egy fehérnemű. Milyen dolog pl. leszólni egy nőt akin nem tanga van, majd ugyanezt tenni egy férfival csak mert ő azt hord? Hülye berögzültségek..
2008. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem jön be egyáltalán!Maximum úgy tudom elképzelni, h poénból a Párom felhúzza és abban leejt sexy táncot nekem.De ai a hétköznapokban ilyet hord SZERINTEM valamiféle ferdültséggel rendelkezik...vagy metro, vagy homo sexuális.Én nekem egyik se a zsánerem.ennyi
2008. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
74%
ja lány voltam és 20 éves
2008. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem dögös egy pasin a tanga. Én szívesen megnézném a párom tangában, de sajnos nem hajlandó fölvenni.


Szerintem ne foglalkozz senki véleményével, ha neked tetszik, nyugodtan hord. Aki szeret, annak úgyis mindegy.


L/24

2008. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!