Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Benne hagyta a csipogót?

Benne hagyta a csipogót?

Figyelt kérdés

vettem egy köntöst és amikor hazaértem vettem észre hogy rajta hagyta a pénztáros azt a nagy fekete csipogót.

Kifele besípoltam de intették hogy menjek nyugodtan.

és amikor hazaértem vettem észre..

Nos ez olyan üzlet ami nincs minden helyen és elég sok idő hogy visszamenjek oda,nem igazán lenne időm rá,max 2 hét múlva. A blokk megvan szóval nem lenne gond ..de akkor is.

valahogy le tudom itthon szedni vagy mindenképp vissza kell mennem vele?



2023. jan. 5. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod leszedni, max ha kivágod a ruhából.Menj vissza.
2023. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi!
2023. jan. 5. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza, leszedni nem fogod tudni otthon.

Esetleg még valami közelebbi boltot megpróbálhatsz. Blokkal bemész és elmondod a problémát és ha jófej az eladó akkor megsajnál és leszedi.

Megesett már velem is, hogy rajtahagyták a csipogót(valamiért 2 csipogó volt rajta)

Helyi kínai mindenes boltban leszedte nekem a hölgy.😅😊

2023. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül holnap vissza tudok menni estefele. remélem nem lesz gáz a szitu,bár nem az én hibám, igaz gondolhattam volna rá hogy ha már becsipogok,lehet calami.
2023. jan. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!