Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik le, vetik meg a...

Miért nézik le, vetik meg a melegítőben utazókat?

Figyelt kérdés
Előbb láttam egy kérdést ezen az oldalt, ahol arról volt szó, hogy mennyire ciki melegítőbe utazni repülőn és rengetegen elég durván fogalmaztak a melegítő igénytelenségéről, nem csak repülőn utazás során, hanem más szitukban is, hogy mennyire "proli". Szerintem egyáltalán nem az, mert sportos, kényelmes és hétköznapi, nyilván nem egy business első osztályon utaznék ebben, de nem értem miért nézik le ennyire azt, aki ilyet hord. (Néha, én is hordok). Volt amúgy ott rengeteg magyar prolizás is általánosítás stb. gondolom sokan személyes frusztrációjukat vezetik le ezen az oldalt.

2023. jan. 19. 21:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
Csak a szokásos. Eddig nem akartam venni ilyesmit, de most már fogok...:D
2023. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 NTBS ***** válasza:
78%
Mert melegítőt sportolás közben veszek fel, vagy otthon max.
2023. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
#9 az első vagyok. Én például nem gondolom, hogy önmagában véve egy melegítő igénytelen lenne. Mint ahogy egy pizsama vagy egy fürdőköpeny sem az a megfelelő környezetben, de utcára nem való egyik sem.
2023. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen felesleges normális indokokat felhozni pró és kontra is. Lassan olyan ez, mint egy vallás. Vagy hiszel benne, vagy nem. Hát ha még tudnátok, hogy annó a Buffalo lépőket susi melegítővel volt a legmenőbb hordani...
2023. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%
#14 én tudom, mert elég öreg vagyok hozzá. Kamaszkoromban macskataposóban jártunk dizsibe :D
2023. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudom, azért mondtam. Nem állítom, hogy a mai divatnak tökéletesen megfelelő volna, de akkoriban ez abszolút természetes és menő volt.
2023. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
Proli
2023. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjátok már ezt a proli dolgot, utcára, sétához, vagy ha kocsival megyek valahova akkor melegítőben megyek.(nyilván kormányablak stb. farmer) Vannak elég drága melegítőim (adidas, nike, champion, lonsdale, reebook) és nekem az kényelmes, ezért azt veszem fel. Melegítőben még csajozni is lehet. :)
2023. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
42%

Két olyan pasival randizgattam eddig, aki szeretett utcán is melegítőbe járni.


Mindkettő szegény családból származott. Igen, proli szokás, tetszik nem tetszik. Nem is kezdenék már ilyenekkel.

2023. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Repülőn órákat ül az ember abban a kényelmetlen székben még a fapadoson is, de majd felhúzom hozzá a kényelmetlen farmert blúzzal azért, hogy a magyaroknak tetszelegjek? Merthogy külföldön totál elfogadott, hogy melegítőben jársz. Ülök én eleget farmerban,blúzban,smart naciban az irodában, miért kéne azért is kiöltöznöm, hogy hétvégén lemegyek a piacra, Tescoba?


Amerikában még pizsamában se néznek ki a boltokban. Meg lehet nézni amúgy a világ leggazdagabb embereit, hogyan öltözködnek a hétköznapokban. Nemhogy nem víritnak tetőtől talpig márka lógókban, de még a melegítőjük is "prolinak" néz ki.


Instagramon az összes külföldi divatblogger melegítőben utazik, tök jól lehet stílusosan kombinálni. Nyilván nem trapéz susogóst a buffalo-val, de baromi jó és stílusos outfiteket lehet összedobni, egy letisztult, basic melegítővel.


Szerintem sokkal jobb az, ha valakin egy stílusos melegítő szett van az utcán, mint amikor nem tudják összeválogatni igényesen a szettjeiket, néha még a színek se passzolnak, nemhogy a fazon, és még ők néznek le másokat.


Arról nem beszélve, hogy valakinek az igénytelen melegítője sokkal drágább, mint a többséges turkálós, meg C&A-s, Bershka-s farmerja. Általában ők keresik azt, a tápláléklánc aljáról, hogy kibe lehet belerúgni és miért, mert ha ő farmerban van a havi nettó 200 ezres fizetéssel, akkor csak proli lehet a nettó havi 2.000.000 ft-os fizetéssel a felsővezető az Intersparban.

2023. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!