Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan lány köztetek aki...

Van olyan lány köztetek aki nagyon szép és nem szereti a magassarkú cipőket illetve még nem szeret kihívóan öltözködni?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok nagyképűnek tűnni, de én pl. Szerencsém volt ilyen szempontból a genetikával.

Cserébe olyan a stílusom (haj, ruhák, smink...) hogy szinte biztos vagyok benne hogy így sem akarnál megközelíteni, ha neked még egy csini, nőies lány is sok :D

2023. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Ő bocs tess, de ez nem egy társkereső.(;

(Amúgy lány vagyok)

2023. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mikeXxX ***** válasza:
26%
Nem tudom te hol èlsz de èn pont hogy az ilyen nőket hiányolom Budapesten mármint aki csinos ès kihívó ! 2# Nem itt ☝️😆!
2023. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

A szépség szubjektív, de általában azt vettem észre, hogy szépnek tartanak. A hétköznapok során nem gyakran hordok magassarkút, de egyébként szeretem, mert tetszenek és alacsony vagyok, szeretem, hogy magasabb lehetek bennük, szóval azért néha veszek fel.

Az öltözködésemet kicsit csinosabbnak, elegánsabbnak, nőiesebbnek mondanám, mint ahogy a legtöbb korombeli lány öltözik, de semmiképp nem kihívó. Én azt vettem észre, hogy sokaknál mintha ez a 2 véglet létezne, vagy kihívóan öltözködnek, mint valami útszéli, vagy pedig úgy, mint egy fiú.

2023. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Keresnek Magassarkúkat kedvelő, csinos lanyt sugarbabymnek
2023. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi számít kirívónak?
2023. febr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!