Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jártatok úgy, hogy suliban,...

Jártatok úgy, hogy suliban, munkahelyen öltözködésetekből baj, ügy lett, szóvá tették?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 12:46
1 2 3
 1/25 Metionin ***** válasza:
88%
Gimiben az angoltanárom és az osztályfőnökön baszogatott a fekete ruháim miatt. Semmi különös nem volt rajtuk, csak sima fekete minta nélküli cuccok voltak. Illetve egyetemen meghúztak egy szóbelin, mert nem magassarkú volt rajtam, hanem balerinacipő.
2023. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
1: Tényleg, a balerina miatt? Én is mindig abba mentem, már tudom miért kaptam szar jegyeket :D Amúgy én is mentem lapos, nyitott szandálban vizsgára, hát nem is sikerült.
2023. febr. 16. 13:13
 3/25 A kérdező kommentje:
A feketét meg nem értem, most is abban vagyok én is. Illetve akkor ment h kb mindenki acélbetétesben nyomta a suliban
2023. febr. 16. 13:14
 4/25 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, egy idősebb fickó vizsgáztatott valami élettanos tárgyból és ahogy bementem szóbelire, végignézett rajtam és közölte hogy viszlát, majd jöjjek vissza ha rendesen felöltöztem. Én meg nem értettem, mert volt rajtam fehér blúz, fekete szoknya, harisnya meg a sima fekete balerina. És akkor közölte, hogy nem "igénytelen sétacipőben" kell jönni, hanem női cipőben, mert felnőtt nő vagyok és azoknak magassarkúban illik eseményeken megjelenni. És lehet, hogy a többi karon ezt elnézik de ez ÁOK és áokon meg kell adni a tiszteletet. Szóval B vizsgára kölcsönkértem egy magassarkút és akkor beengedett, át is mentem. Korábban hallottam ilyesmiről de nem nagyon hittem el míg meg nem tapasztaltam.
2023. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen, amíg velem is nem történt hasonló (ttk fizika) addig én sem foglalkoztam vele. A legjobb érzésem ahogy végig szorított az én általam kölcsönkért magassarkú :)
2023. febr. 16. 13:28
 6/25 Metionin ***** válasza:
100%
5. Amiben én mentem, az nagy volt, csoszogtam benne :D ahogy kijöttem meg vettem le a pcsába :D
2023. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én harisnyát sem vettem hozzá, mezítláb mentem tovább a folyosón :D
2023. febr. 16. 13:34
 8/25 Metionin ***** válasza:
100%
Azt nem mertem bejátszani, fostam, hogy megint kivág az öreg és 6 kredites tárgy volt :D
2023. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

2X.


- Akkori főnököm, melóm 2 hetének végén félrehívott, és megkérdezte, hogy vannak-e anyagi vagy lakhatási gondjaim, mert mindig abban a ruhában vagyok:

Aztán elmagyaráztam neki, hogy a fizuemelés jöhet, de ez nem az a ruha minden nap, csak 1:1, 100% egyforma ruhámból van a ruhatáram 90%-a.


- X helyen szóltak a kígyóbőr kabátom miatt, mert zavarta az ottani fotelállatvédőket.

2023. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Én az asztal alatt kibújtam levegőztetni, akkor arra gondoltam, hogy erre bukik, áhh némi rosszindulattal :) de 4es lett és eleve nem ment jól :D
2023. febr. 16. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!