Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jómódú lányok, a jó anyagi...

Jómódú lányok, a jó anyagi helyzeteteket ruhákkal és az öltözködésetekkel is kifejezitek?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem öltözök annyira extrán, hogy messziről kiszúrják, de a legtöbb ruhám drágább márkáktól van, azok meg szeretik látványosan felrakni a logójukat valahova. Habár amennyire elterjedtek a koppintások lehet sokan a Hermès táskám is kínainak nézik. :)
2019. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt azért csak nem.
2019. jan. 22. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

A táskám minden esetben márkás, és ezeket szoktam variálni abszolút basic, de elegáns ruhadarabokkal.

Amikor extrémebben, divatosabban öltözködök, ahhoz soknak találok egy gigantikus méretű márkajelzést.

+ Egy hétköznapi szettet nagyon jól feldob egy márkás sál, de amióta már a takarítónéniken is hamis Louis Vuitton virít, illetve rengeteg tinin, akiknek talán fogalmuk sincs arról, hogy amit az Ebayen berendelgettek, mennyibe kerülne valójában, én is óvatosabb vagyok.

Egy elegánsabb rendezvényre jók az extrémebb dolgok, de az utcán, rossz környéken sétálva elég kockázatos, hogy valaki megtámad.

2019. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Minimalista stílusom van, így alapvetően ki is fejezem és nem is. A szimplicitást szinte mindenki sikkesnek tartja, de inkább a ruháim anyagában szeretek "extrább" lenni. A hétköznapokban ez pedig nem annyira észrevehető, mint egy márkajelzés.
2019. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Én kifejezetten utálom, ha hatalmas márkajelzés virít egy ruhán, ismerem olyan nőt, aki csak és kizárólag olyat vesz, hogy 100 méterről látsszon még a fehér pólón is, hogy az egy D&G.

A magam részéről, én szeretem a jó minőségű basic darabokat, amiknek jó a fazonja és az anyaga, de hivalkodni nem szokásom. Bár már ránézésre is látszik a minőség, hiszen egy kevésbé jól szabott blézer sosem fog úgy állni, mint egy Burberry.

2019. jan. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

nem viselek minden nap óriás márkajelekkel ellátott felsőt, ha erre gondolsz. vannak jó minőségű, drágább holmijaim, általában ezeket hosszú távra választom ki(táska, cipő, kabát). ezekre nem félek nagyobb összeget kiadni, ha úgy van, és minőségileg is megfelelőnek találom. ha rossz minőségű a ruha, de mondjuk irreálisan drága, nem viszem haza csak azért, hogy menőzzek vele, ha látszik rajta, hogy 3 mosás után megadná magát...

amíg nem kerestem jól, addig is ez volt kábé a stratégiám, semmit sem változott. és nem is költök többet. ruhát egyébként legtöbbször használtasból veszek, sokkal egyedibbek az ottani ruhák, jó állapotúak is vannak szép számmal, márkás is van, ha valakinek erre fáj a foga... nem támogatom a ruhaipart, ha lehet.

2019. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

én személy szerint nem szeretem a drága ruhákat mert túl sok valn belőle így nagy eséllyel szembe találkozok vele az utcán

ezért inkább turikban szoktam vásárolni mert ott inkább találok kicsit elvontabb jellegű ruhákat

szóval az én esetemben egyáltalán nem látszik hogy sok pénzem lenne

2019. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Szinte csak márkás ruháim vannak,viszont a nagy logókat Én sem preferálom.Nyilván egy Kenzo vagy egy Gucci pólón nem nagyon lehet elkerülni,de nem mindennap azt viselek.Rengeteg TH ruhám van,amiken nagy apró logó van.Kiegészitőim is inkább márkásak,amin jobban látszanak a logók azok a Sneaker-eim,elkerülhetetlen a Nike pipa a Gucci és az Off-White jellegzetes dolgai.
2019. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Sok ismerősöm csak márkára megy, de amikor meglátnak, hogy sokkal egyedibb s csinosabb vagyok nem full márkás dolgokból, jön a féltékenységi roham alacsony mentalitású megnyilvánulásokban...


Van nem egy saját ruhadarabom + ha látok valamit amit több s egyedibb módon tudok a saját stílusomba bele kombinálni más-más összeállításba, akkor megveszem s nem a márka a lényeg, hanem az összeállítás eredménye. 😊


Kifejezem önmagam s stílusom + egyedi saját kezű munkáimra dicséretet is kapok a normális emberektől.


(a művészet több ágán is jeleskedek + bármit megalkotok ami kipattan fejemből s mind saját két kezemmel. Furcsán is néznek, hogy a magassarkús csaj rutinosan nézi és kezeli a fúrót stb az OBI ban 😂)

2019. febr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem szeretem azokat a ruhadarabokat, amelyeken azért van méretes logó, hogy legyen. Vannak olyan darabok, melyeken vannak feltűnő márkajelzések, mégsem olyan direktek.
2019. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!