Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan válasszam ki a megfelel...

Hogyan válasszam ki a megfelelő ruhát?

Figyelt kérdés

Nincs jó érzékek a ruha választásban.Nem látom mi áll jól nekem és mi nem.Ezért nem is szeretek vásárolni.

Döntésképtelen vagyok. 21/F



2023. márc. 26. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig először, hogy miben (milyen fazonú, stílusú) érzed kényelmesen magad -erre biztos tudod a választ. Aztán milyen a testalkatod? Vannak hangsúlyosabb részek? Pl széles váll, vastag károk vagy van egy kis pocakod stb. Milyen színeid vannak (haj,szem, bőr árnyalat stb)? - ezeket is biztos meg tudod mondani. Keress rá a neten a színtípusokra,az szerintem jó kiindulási pont lehet a ruha színének kiválasztásában, aztán jöhetnek az olyan oldalak,ahol a testalkatok szerint kategorizálják az öltözködést. Vagy ha van megbízható női ismerős, barát,aki segíthet, kérd meg, hogy segítsen (az expasim stílusát mindenki dicsérte, mikor már együtt voltunk és elmentem vele vásárolni).
2023. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
64%

Úgy, hogy fel kell próbálni.

Rajtam sok ruha nem áll jól sajnos, így csak rendelni szoktam M és L méretből is.

2023. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!