Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátnőimmel megyek wellnessez...

Barátnőimmel megyek wellnessezni. Nem gáz így a tangás fürdőruha? (23/n)

Figyelt kérdés
Nagyobb baráti társasággal megyek, 4 barátnőm jön. Közülük kettő viszont hozza a pasiját is. Így is felvehetek tangás fürdőruhát vagy gáz lenne?

2023. ápr. 22. 10:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Te ismered a barátnőidet, hogy mennyire nyitottak. Vannak lányok, akik ezt úgy értelmeznék, hogy mutogatod magad a palijaik előtt. Én mellőzném, de nem biztos, hogy mindenki így veszi ezt.
2023. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
29%
Azért nehogy már csadorban fürödjön. A strandon se fogja be senki a pasik szemét:)
2023. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

Azért a csador és a tanga között van nem kevés átmenet... ;)

Akinek ennyire bizonygatni kell, hogy jó nő, vagy azt akarja, hogy mindenki csorgassa rá a nyálát, beleértve a barátnők pasijait is, ott azért lehetnek bőven önértékelési problémák.

2023. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
49%
A tanga mindíg gáz.
2023. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
44%
Sose értettem miért erőltetik a nők a tangát (akár sima fehérnemű, akár fürdőruha). Amellett, hogy kuva kényelmetlen lehet, közönséges hatást is kelt, ahogy bevág segglyukig és látszik mindkét farpofa. A higiéniáról nem is beszélve. Nekem ne mondja senki...áhh inkább gagyjuk is! :D
2023. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
53%
5: nem ízléses, nem higiénikus, nem korszerű.
2023. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
48%
nem esztétikus
2023. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

#5


Mi a baj a higiéniával? Fehérneműben is tangát hordok mióta az eszemet tudom, és sose volt semmi gondom emiatt.

2023. ápr. 22. 12:44
 9/38 anonim ***** válasza:
54%
"A tanga mellett divat diktálta érvek szólnak, ám ugyanakkor ez a forma az, ami a legideálisabb a kórokozó "utaztatásához" a végbélnyílás és a hüvely között. A tanga közvetítésével akár a gombák, a coli- és hozzá hasonló bélbaktériumok is okozhatnak nőgyógyásztati fertőzést, mellesleg az alsótestbe mélyedő textil irritálhatja a genitáliák környékét és gyulladást is okozhat."
2023. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%
9: ott a pont. Azóta tangát hordani, mióta valaki az eszét tudja; ez eleve oxymoron.
2023. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!