Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez bunkóság?

Szerintetek ez bunkóság?

Figyelt kérdés

Két barátnőm strandra megy holnap es elhivtak engem meg egy masik baratnonket.

Neki jelenleg nincs furdoruhaja(kicsi neki), ezert nem tud jonni. Nem akarom, hogy kikozositve/kirekesztve erezze magat, amiert o nem tud jonni. Viszont en szeretnek elmenni. Szerintetek bunkosag ha en elmegyek?



2017. máj. 27. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Igen
2017. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem bunkóság, neki az egyéni szocproblémája, hogy nincs fürdőruhája, az nem a te hibád. Szóval nem te okoztad neki, nem rajtad állt, nem rajtad múlott , hogy nem tud elmenni; szóval szerintem menjél nyugodtan, ha van kedved; saját magadért élsz, saját magad megtapasztalásait gyűjtöd, önmagadért születtél ebbe a Világba. Ő is szeretne menni, de nincs fürdőruhája. Lehet, hogy ennek oka van, hogy őneki nem kell most ott lennie a strandon. Lehet, hogy ez neki ilyen sorsszerű, de hogy te szolidaritásból lemondj egy élményről; tudsz is menni és szeretnél is, akkor ő szerintem nem fog állni az utadba. Egyébként meg szerintem lehet, hogy attól érezné magát rosszul, hogyha azt érzi, hogy miatta nem mész el,és emiatt bűntudata lenne. Vagy lehet az is, hogy kifogás, mert pl most nincs kedve menni; akármi lehet, de ha szeret téged, akkor szerintem nem akarja, hogy őmiatta hagyj ki egy élményt.
2017. máj. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Am ruhabolt esetleg?
2017. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bunkóság.

Nem lesz ettől kiközösítve. Mindkettőtöket hívták. Csak ő most nem tud elmenni. De ettől még elmehetsz. Majd legközelebb megy ő is, ha már lesz fürdőruhája. Esetleg valaki nem tud neki kölcsönadni?

2017. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*mondd el nyugodtan neki, hogy nagyon szeretnél menni, még akár mondhatod is, ha lelkifurid lenne, hogy bocsi, de te nagyon szeretnél elmenni, reméled, megérti; nem kell a másikhoz igazodnod.
2017. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!