Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan, aki CSAK...

Van itt olyan, aki CSAK turiból meg TeszVeszről vásárol?

Figyelt kérdés

Mármint ruhaneműket :P

Jó, oké a bugyit meg a zoknit ne vegyük bele xD


2010. okt. 13. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Én többnyire turiban vásárolok. Illetve van egy kedves ismerősöm,akinek turija van,és mikor új cuccok érkeznek(ő már ismeri a méreteimet,és a stílusomat),akkor mindig beugrik hozzánk 1-2 zsák cuccal,áttúrom,majd másnap visszajön a cuccokért,szóval még csak el kell mennem a turiba,az jön hozzám. :)A ruháim 80%-a onnan van. Szeretem,mert mind egyedi, azok a darabok nem jönnek velem szembe az utcán,az tuti. Másrészt meg majdnem mindegyik márkás,amire amúgy kevés embernek van pénze,hogy minden ruhája olyan legyen újonnan vásárolva.


25/N

2010. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én általában e-bayről szoktam mert sok cuccot sokkal olcsóbban megtalálok ott mint itthon.Ha meg nem netes vásárlást nézzük akkor turi. :P


16/F

2010. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha e-bay-ről vásárolsz, akkor nem drága a postaköltség? :-O
2010. okt. 13. 12:03
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Jó eladókat kell kifogni :)).Van olyan akinél ingyenes a kiszállítás.


2. voltam

2010. okt. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aztaaaaa! *.* Megyek, körülnézek!!! :D
2010. okt. 13. 12:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csakis teszvesz, vatera, turi, vagy üzletekben a leárazott részleg.

Minden egyes nap azon röhögök, hogy a cipővel együtt 10 000 ft alatt van az egész összeállításom.

Az idedi csizmámat 1990 ft-ért vettem (zara), a téli kabátomat 3500-ért (mango), a nadrágjaimat pedig sorra 1000-2500 ft-ért turikban.

Imáááááááádom!!!

Ha jó az ízlésed, és van szemed a kincsekhez, akkor nagyon jókat lehet kifogni!!!:)

2010. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom többen is vagyunk így ezzel a netes/turis vásárlással :).Meg ahogy írta még valamelyikőtök néha jó akciókat lehet kifogni a "drágább" boltokban is.(Bershka,Zara,New Yorker stb.)
2010. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen... a többi DIY :D
2010. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!