Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a ruháról? Illik hozzá ez a fátyol? A pozitív és a negatív véleményekre is kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
[link]

2023. júl. 28. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon szép a ruha. De érdemes átgondolni praktikus szempontokat is.

Nem fogsz tudni egyedül megmozdulni a ruhádban. Mindig kellenek majd 2-en, hogy felfogják az uszályt, hogy ne legyen egy merő dzsuva. A WC-re menetelt meg elfelejtheted ebben a ruhában.

Ha a szertartás után átöltözöl, akkor viszont teljesen oké.

2023. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a sok csipke a fátyol végén nem az én stílusom, de összességében szerintem szép. Legalábbis innen úgy tűnik, de nem a legjobb kép.
2023. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11. Igen ez nekem is eszembe jutott hogy kényelmetlen lesz. De semmiképpen sem szeretnék átöltözni majd a szertartás után. Valahogy megoldjuk a koszorús lányokkal, ezt még meg kell beszélnem velük.
2023. júl. 29. 22:36
 14/15 A kérdező kommentje:
12: Köszönöm!
2023. júl. 29. 22:45
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
Szigetfesztiválon el tudom képzelni,a 3 napon!
2023. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!