Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Topshopból rendelhető mellemel...

Topshopból rendelhető mellemelő fehérnemű? TÉnyleg olyan hatásos?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy használta e már valaki.Enhance bra vagy mi a neve. Érdekelne hogy tényleg olyan hiperszuperül formáz ahogy a tv be is mutatják.
2010. okt. 15. 13:18
 1/2 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés! nekem nincsen de már gondolkodtam rajta és arra jutottam, hogy elég hatásosnak tűnik és szerintem az is lehet valóban. DE!


Szerintem ezt tavasszal és nyáron nem nagyon lehet hordani, mert ha egy vékonyabb felsőt vagy kivágottat legyen az csak egy ujjatlan felső vagy nyakbaakasztós vagy akár egy sima ing, nekem ne mondja senki, hogy azok a masszív pántok elől és főleg hátul (amiknek egyébként a szép hatást köszönhetik lányok) az nem látszódik ki/át. sokszor a sima melltartóval is bajlódik az ember hogy ne látszódjon ki/át, nem még ezek a vastag tartók elől és főleg hátul!


úgyhogy én ezért nem veszek. ha eddig anélkül is megvoltam most is meg leszek szerintem. és szerintem te is: ha eddig így is szerettek ezután is fognak ne szégyelld egy kicsit se magad. ;) igaz ennek az eszköznek a hatása azért elég komoly :oD


kíváncsi vagyok annak a véleményére is akinek van. tényleg hatékony-e és hogy a pántokkal mit tudott kezdeni.

2010. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia,nagyon sokat adok el belőle,rengetegen rendelik tőlem-NAGYON JÓ :).Ha szükséged van rá-írj :)
2010. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!