Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gólyatáborba hogyan érdemes...

Gólyatáborba hogyan érdemes pakolnom? 20/F

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy most megyek jövőhéten egyetemi gólyatáborba. Biztosan fogunk kapni infót arról, hogy mit érdemes hozni, bár azért valszeg a ruha kérdést már ránk bízzák.. :D

Nem vagyok inkompetens, pakolás terén mivel sok-sok éven át táboroztam máshol és már jómagam is táboroztató vagyok, de praktikusság szempontjából nem állok a helyzet magaslatán. Mindig mindenről azt gondolom, hogy jól jöhet, így gyerekként is mindig feleslegesen sok cuccot vittem magammal. Jó lenne, ha elég lenne a 40 literes hátizsákom a 4 éjszakára, de ha szokásomhoz híven viszek minimum 3 nadrágot, meg 6 pólót, akkor nem lesz elég.

Ti hogyan pakolnátok be egy 4 éjszakás gólyatáborba? Miből mennyit vinnétek? A válaszokat köszönöm előre is!



2023. aug. 16. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahány reggel fel kell öltöznöd plusz 1db póló meg alsó. Időjáráselőrejelzés függvényében 2 rövidgatya, vagy 1 rövid-1 hosszú, vagy 2 hosszú, színben mindegyik menjen az össze pólóhoz. 1 pulcsi vagy esőkabát. Pizsi, törölköző, ha strand is van akkor abból 2, tisztálkodószerek, papucs, 1-2 tornacsuka, iratok, telefon, zsebpénz, kész.
2023. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
27%

Hát főnök, én 7 nap 6 éjszakás táborokat toltam végig kb 30 l-es zsákkal, szóval valamit túltolsz. Igazából a következő dolgok kellenek csak:

Alsó+zokni, az éjszakák számának megfelelő db

Csapatpólót általában adnak, de 1-2 saját pólót vihetsz ha nagyon akarsz

Nadrág 1 rövid + 1 hosszú

Pulcsi, esőkabát

Hálózsák, ha ágyneműt nem kaptok

Törölköző

Papucs

Fogkefe, fogkrém, tusfürdő

NSAID, széntabletta +egyénileg szedett gyógyszerek

Óvszer

2023. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
47%

nálunk 4 napos gólyatáborba végig ugyanabba a pólóba kellett lennünk szóval nem igazán volt szükség pakolni sok váltást. Az egyetlen alternatíva hogy levetted és akkor anélkül voltál szóval ezen nem stresszelnék:)

egyébként:

5 póló

1 váltásnadrág

1 váltáscipő

zoknik, fehérnemű

törölköző

fogkefe, fogkrém

tusfürdő

papucs

pizsi

pulcsi

pénz, iratok

telefontöltő!!


Gyógyszerek miatt nem aggódnék ha van állandóan szedett azt vidd, de egyébként minden ilyen helyen szokott lenni egészségügyi felkészültség :)



jó szórakozást kívánok!

2023. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vagy kettő rövid, és egy hosszú nadrág bőven elég, a rövideket tudod majd nappal hordani, a hosszút meg esténként, vagy ha napközben hűvösebb lesz esetleg. Ezen kívül én négy pólót vinnék a helyedben, és két pulcsit. Én is mindig túlpakolom magam, hogy "de ha valami történik az egyik farmeremmel, akkor legyen másik", de sosem történt még semmi olyan, ami után farmer nélkül maradtam volna.
2023. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!