Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 éves lánynak tanga?

16 éves lánynak tanga?

Figyelt kérdés

16 éves lányom tangát szeretne hordani (eddig sima meg francia bugyikat hordott). Most azt mondta, hogy szeretné kipróbálni a tangát mert már több osztálytársnője is azt hord stb...

Szerintetek nem korai még ez? Vagy teljesen normális, hogy már tiniként ilyen bugyikat akarnak hordani? Illetve, most van barátja is és gondolom amiatt is szeretne valami "szexisebb" darabot.


2023. okt. 5. 16:29
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
0%

Valszeg nema szekszis mivolta miatt erőlteti.


B-verzió, h a farnciabugyit is villogtatta màr...

2023. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1-es akkor mi miatt erőlteti szerinted?


Nem hiszem, hogy villogtatta volna...

2023. okt. 5. 16:56
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Örülj hogy hord bugyit...
2023. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
13-14 évesek is hordanak. Ez csak egy bugyi, nem kell túlgondolni.
2023. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

A lányod elérkezett abba a korba amikor már aktívan próbálgatja mi áll neki a legjobban-értsd:próbálja kiemelni a testi adottságait,mellét,fenekét.

Örülj neki hogy kikéri a véleményed.

Javaslat:Az anya-lánya bizalom erősítése érdekében tartsatok egy csajos délutánt.Elmentek egy plázába,süti,kávé,megnéztek néhány üzletet,veszel a lányodnak bugyit,melltartót.Majd véletlenül bementek egy drogériába,parfümöt próbálni,és ha már ott vagytok,spontán kérdezd meg kér e óvszert,és milyet...

2023. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell ekkora feneket keríteni ennek #5 ös és a legtöbb 16 éves lány magának veszi már a bugyit, vagy rendelik a netről. Változik a világ.
2023. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
10 éve voltam gimis, már akkor is szinte mindenki azt hordott 14-15 éves kor felett. Én mondjuk pont nem, de kb ciki is volt ez öltözésnél.
2023. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy engedd neki. Ez csak egy bugyi. Ha ezt szeretné akkor had vegyen olyat ami tetszik neki.
2023. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Kb 12 éves lehettem, mikor először kipróbáltam a tangát. Azóta is azt hordok már 21 éve.
2023. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2%
ha a tobbi osztalytarsa egy seggberagadós ribizlis divatot kovet, akkor hadd a lanyod is legyen egy szajha ribi. gratulalok.
2023. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!