Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Columbia cipők milyen...

A Columbia cipők milyen minőséget képviselnek, mennyire tartósak?

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:

Igazából jelenleg nincs téli cipőm… Most egy konkrét Nike és egy konkrét Columbia cipő között vacilálok. A Columbia “csúnyább”, de sokkal visszafogottabb és nekem igazából jobban tetszik, de nem tudom hogy melyik lehet a tartósabb… A Nike 57.000, a Columbia az 50.000.


Nekem az lenne az elvárásom, hogy mondjuk 2-3 télen tudjam használni.


Nyáron volt egy Nike cipőm, amivel igaz, hogy bementem az erdőbe esős időbe, tehát nem rendeltetésszerűen használtam, de nagyon hamar tönkre ment, kb. 2 hónap alatt.

Így kicsit tartok a márkától, de közben meg nagyon jókat olvasni róla…

2023. okt. 30. 19:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Columbia szerintem jobb
2023. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Sima Columbia túracipőt vettem akciósan 28 ezerért. Nekem bejött, kényelmes, igaz, én nem télire vettem, viszont párom az övét tavaly télen hordta és neki is bejött ez a márka. Viszont 50 ezer alatt is van élet. 😉
2023. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen 50-60 ezer a lélektani határ, ha nem valami nagyon speciális cipőről van szó… Viszont mivel csak 2-3 évenként veszek újat, azért ez még belefér és valamilyen szinten (talán) az ár tükrözi a minőséget is… Persze ha valami drága, attól még nem lesz jó is, de ami jó, az szerintem azért elég nagy eséllyel drága lesz.
2023. okt. 30. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:

A Columbia túracipőm kb 15 éves és ebből több évben egész télen hordtam utcai cipőként. Tavaly kezdett viseltes lenni. Bár az is igaz, hogy régen jobb cipőket csináltak, de én mindenesetre megbíznék a márkában.

Férjemnek volt többször Nike (utcai), azoktól én nem vagyok elájulva, volt amelyik fél évet se bírt ki.

2023. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az osszes columbia szandalom es cipoim egy honap alatt szetmentek. Vekony no va gyok. Utcan jarok nem kirandulok.
2023. nov. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!