Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretsz otthon papucs nélkül...

Szeretsz otthon papucs nélkül zokniban lenni?

Figyelt kérdés
Sokszor látom vendégségben, hogy a házigazda soha nem hord papucsot, hanem meleg van és tisztaság, és zokniban vannak mindig.

nov. 6. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Nekem az is bizarr, hogy valaki otthon zokniban van, én kellemetlenül érzem magam. Mezítláb. Télen is. Csak akkor veszek zoknit, ha cipőt is húzok rögtön. Hazaérve a zoknit is veszem le a cipővel.

Úgyhogy én mezítláb szeretek otthon lenni. :D

nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem igazán szeretek papucsban lenni. Ha valahol hideg a padló, ott persze felveszem, de itthon nem az, télen is teljesen jól elvagyok zokniban.
nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2 a mosi ki is mossa rendesen? Mert attól tartok koszos marad majd?
nov. 6. 17:21
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen jól kimossa. Nem a mocsokban járkálok, max kicsit poros lesz a talpam tőle, az meg simán kijön. De amúgy rendszeresen porszívózunk is, szóval nem koszos a padló.
nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4 oksi mi is rendszeresen felmosunk, de azért poros lesz a talpa nekünk is. Akkor rendes program kihozza nektek is ezek szerint
nov. 6. 17:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezzel nem lesz probléma
nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Igen, általában csak úgy tudok meglenni, a papucsot nem csípem. Még mindig jobb, mint (férfi) mezítláb+papucs kombó... Nőknél rendben mind a zokni+papucs, mind a mezítláb+papucs kombó.
nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen mi is vegyesen vagyunk. Hol mezítláb pacsker, hol zokni stb :)
nov. 6. 17:49
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
1. Bizarr az, amit te csinálsz. 10 perc után már retkes a lábad, aztán egész nap hordod szét a wc-től a kanapéig, meg vissza, gratula. (És nem, nem lehet annyira összetakarítani sohasem, hogy ne legyen olyan a talpad.)
nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a papucsot. Melegben mezítláb, most zokniban vagyok. Nem lesz koszos, rendszeresen takarítunk, tisztaság van.
nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!