Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a fürdőruha sok volt...

Ez a fürdőruha sok volt szerintetek? (N)

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom mennyire előnyös. Mit gondoltok, őszintén?


Nemsoká megyek nyaralni külföldre és gondolkodom le kéne váltani, venni kéne másikat.



nov. 13. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyet sose mertem felvenni..Szerintem túl sokat mutat meg.Nyilván szereted ha megbámulnak ha ilyet veszel fel, igényed az hogy mindenki utánad nyáladzon.. Fiatal csinos 52kilós lány vagyok de ilyet nem vettem fel még akkor sem ha nem volt barátom.Mindenkinek szíve joga persze.De én ezt lecserélném a helyedben.Csak egy kis magamutogatós lotyónak néznek benne.
nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Az biztos, hogy megbámulnak, ha ilyet veszel fel. A gond csak az, hogy nemcsak a jól szituált turisták csorgatják a nyálukat, hanem az "egyhetetökrészegvagyok" pasi, meg a helyi "falubikája" is, az ő érdeklődésüket meg nem biztos, hogy szívesen vennéd.

Én másik fürdőruhát választanék.

nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ mi a cél? Bizonyos alkalmakra tökéletes, pl. ha minél hamarabb akarsz dugni egy jót. Én nem venném fel, k.urvas.
nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Jó ez. Visszafogott
nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Inkább vegyél másikat. A tangához meg szerintem kicsit nagy a feneked.
nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ez olyan, amikor a tinilányok betűrik a bugyit tanga gyanánt :D szerintem a maga nemében sem egy jó kialakítású fürdőruha, nagyon a nyakadban van a bugyi, a melltartó meg iszonyat lent, előnytelenül rövidítik a törzsed.
nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
56%

Legalább megnézik a popsidat

Gondolom azért is veszed fel.


Nekem tetszik, a strandon más időtőltési lehetőség ugy sincs mint az esetleges fedetlen cickók és a formás popsik szemmel való levadászása.

nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Borzalmas
nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, csak simán béna a szabása meg úgy minden
nov. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Külföldre mész, úgysem ismernek, itt lehet merészebbeket is viselni. Ha velem jönnél, annak örülnék legjobban, ha egy szál tangában lennél.
nov. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!