Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az szép, ahogy kilóg a szandál...

Az szép, ahogy kilóg a szandálból a lábujj?

Figyelt kérdés
A zokni+szandál megoldást ordas eretnekségnek tartják, így erre nem is kívánok kitérni. Marad a mezítláb+szandál. És annak az elején kilógnak a lábujjak. Ez szép?
dec. 21. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én azt gondolom, hogy a szandál funkciója pont az, hogy nyitott. Vagy te milyen mozit nézel?
dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Vagy te milyen mozit nézel?
dec. 21. 16:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Én leírtam.
dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A nyitott funkciós mondatodat meg is értettem. A mozisat nem.
dec. 21. 16:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mi a kérdésed, de komolyan? Hogy jön ide az, hogy szép? Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy szép, ha lenyomjuk a kilincset, amikor benyitunk valahová? Hát az a funkciója. Persze egy baltával is be lehet törni, de akkor sem értem.
dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az öltözködésnek tudtommal nem kizárólag funkciója van, hanem stílust sugároz, esztétikai értékkel bír. Ha nem így lenne, nem lennének divattervezők, ruhamárkák, mindenki egy zsákot húzna magára, hogy ne fázzon és viszon'látás.
dec. 21. 16:44
 7/16 anonim ***** válasza:

Én viszont azt gondolom, hogy hiába a stílus külsőleg, ha annyi önbizalmad sincs, hogy magadtól el tudd dönteni, felveszel-e szandált.

Sajnos aki csak divatos, az nem feltétlenül tudatos. Mert ahhoz, hogy tudd, mi a jó neked, önbizalom kell, nem a gyakori. És ha lenne önbizalmad, eszedbe sem jutna ilyen kérdést feltenni. Mert ha 30-an írnák, hogy nem szép (amúgy továbbra sem értem a kérdést, esetleg írtózol a pucér lábujjaktól valami trauma miatt?) te nem vennéd fel, hogy megfelelj a divatnak és az elvárásoknak.

dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"ha annyi önbizalmad sincs, hogy magadtól el tudd dönteni, felveszel-e szandált"


"ha annyi önbizalmad sincs, hogy magadtól el tudd dönteni, felveszel-e szandált"



Jól érzek némi ellenségességet a soraidban?

dec. 21. 16:54
 9/16 A kérdező kommentje:

Másodiknak ezt akartam:


"És ha lenne önbizalmad, eszedbe sem jutna ilyen kérdést feltenni."

dec. 21. 16:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy te mit érzel a válaszommal kapcsolatban, az igazság szerint a te dolgod. Nekem annyi a felelősségem, hogy énközléssel leírtam, hogy én hogy gondolom a saját külsőnkre, ízlésünkre irányuló kérdéseket. Továbbra is így gondolom, hogy aki ilyet kérdez, az megy a tömeggel, nem biztos magában, hogy hogy öltözik, meg akar felelni. Ezért én vállalom a felelősséget. Azért, hogy te hogyan reagálsz, mit érzel, nincs felelősségem.
dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!