Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szexi egy lányon...

Szerintetek szexi egy lányon egy feszülős bőrnadrág?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek.

jan. 11. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ. Ha vékony, sportos, akkor igen, ha nagydarab és elhízott, akkor nem.

Bár én sose vennék fel bőrnadrágot.

jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg jó alakja van, és igazi bőrnadrágról van szó és nem csak ilyen bőrre nem is hasonlító fényesebb vacakról, akkor igen, szexi. De ezektől a bőrnadrágnak nevezett gagyi műanyag nadrágoktól a falra mászok.
jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem, nem jön be az, aki ilyet visel.
jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Le lehet pontozni engem is (sajnálom, ilyen az ízlésem, nem tehetek róla), de amennyire az utóbbi években sokan rá vannak pörögve ezekre a műbőr gatyákra, nekem annyira nem jön be.

Lehet szexi, ha valakinek nagyon jó alakja van és nagyon jól passzol rá. De az esetek többségében sajnos nem ezt látjuk, mégis erőltetik.

jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Szexi? Formás lányon igen.

Ízléses? Nem.

jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Szexi? Igen, a megfelelő s.ggeken.


Ízléses? Igen. Nem azt mondom hogy mindenhová, persze alkalomhoz illően, de azért általában utcai viseletként nem muszáj öltönyt meg kosztümöt felvenni, ebből a célból tökéletesen megfelel a bőrnaci is

jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a kedvencem a csajokon.
jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Feleségemen jól áll.
jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Akár műbőr, vagy valami utánzat az is nagyon szép.
jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a kedvencem! De persze azért nem mindegy hogy, milyen testalkatú a nő. Akinek pálca lábai vannak,ès nincs feneke,ès az elefántlábú hatalmas fenekű,alkatokon nem áll jól!
jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!