Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most hogyan is van ?

Ez most hogyan is van ?

Figyelt kérdés

Kérlek ne ítéljetek el a tudatlanságomért előre is.


A kérdés az, hogy van pár lány barátom és nyilván azért meg szoktam nézni őket, mikor utcai ruhában vannak akkor egész formás tenyérbe markolható mellük van. Nos én láttam már őket fürdőruhába is vagy csak polóba(szerintem melltartó nélkül) és akkor laposnak tűntek vagy sokkal laposabbnak. Ez ilyenkor push up melltartó ?Megkérdezni nem igazán szeretném őket mert szerintem a komfortzónán kívül esik, de azért érdekel.


Előre is köszönöm a válaszokat.



jan. 19. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy az, elég sokan használnak ilyesmit.
jan. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül push upnak lennie, egyszerűen a merevítő meg a szivacs más formát ad neki, ha a fürdőruhában nincsen.
jan. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
75%
Nyilvánvalóan. A nők emberi mivoltunk kezdete óta használnak nőiességüket hangsúlyozó dolgokat.
jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valszeg push up.enis szoktam hordani es megnagyobbitja.De amugy sztem nyugodtam megkerdezheted mint barat.Engem ha megkerdezne egy srac errol akk valaszolnak (persze ha barat)
jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!