Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhaboltban illik borravalót...

Ruhaboltban illik borravalót adni?

Figyelt kérdés
El akarok menni a Van Graaf-ba vagy a Peek & Cloppenburg-ba, mert teljes ruhatárat akarok cserélni. Sajnos nagyon kényes vagyok arra, hogy hogy áll rajtam a ruha, és nagyon furcsa méretek/szabás kell nekem. Ha sokáig, akár egy órán át foglalkozik velem egy eladó, hogy ajánl darabokat, megmutatja milyen szabás/méret hol van, melyik márkából stb, stb, és ott hagyok vagy 200 ezret, akkor utána illik neki borravalót adni? És hogy, ha nem is ő az eladó?
jan. 27. 12:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
Te vásároltál Náray életedben BÁRHOL, vagy mi ez a kérdés?
jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
42%
Már
jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
67%
Legalább 50%-ot, de akkor kinéznek, hogy milyen smucig vagy. Legalább a vásárlásod összegét kell kp-ben beleraknod a nemeladó eladó zsebébe, de még akkor is ferde szemmel fog rád nézni, hogy mi ez a kisstílűség.
jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem rakhat el pénzt.
jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kitana. ***** válasza:
42%
Nem, de garantálom neked, hogy a Van Graafban és a Peekben is mezei eladók dolgoznak, akik csak kipakolják a ruhákat, fogalmuk sem lesz a szabásokról és arról, mi passzolna rád. Ezek ugyanolyan boltok, mint az összes többi. Vedd meg, ami tetszik, aztán vidd el őket varrónőhöz, aki rád szabja.
jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Soha és ilyen ötletről nem is hallottam soha?

Ha valaki nagyon gazdag, és sztárszabáshoz fordul, akkor a fizetendő összeg is ennek megfelelően több millió forintra rúghat. Értelme sincs ennél többet adni, hiszen az két fél közti megállapodás.

A tervező-kivitelező nem alkalmazott, akinek a fizetését ki kellene ilyen módon pótolni.

Az üzletek meg nem borravalósak.

jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Alap dolog lenne, én mikor a new yorkeres eladó 30 percen keresztül húzza le a 2 termékemet miközben a másikkal dumál arról hogy ő már menne rágyújtani és úgy néz rám a flegma fejével mintha az anyját szidtam volna gyorsan odacsúsztatok neki még egy tizest, hiszen ők társadalmunk legalábecsültebb hősei.
jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha te vagy Elon musk, Donald trump, Orbán, akkor alap hogy bolravalót is adsz
jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

"foglalkozik velem egy eladó, hogy ajánl darabokat, megmutatja milyen szabás/méret hol van"

Ezért kapja ott a fizetését. Vagy úgy érzed, ha felemeli a seggét, akkor már érdemes jattolni? Mikor sokat körözöl a Lildliben, hagysz ott borravalót? Miért nem?

jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokás.

Nem tudom, segítenek e egy órát amúgy.

Volt, hogy tettem fel kérdést, van-e ilyen és ilyen anyagból felső. Nézzek körül. Inkább ismerőst vigyél, akinek van ízlése és őszinte. Aztán ha segített elviszed ebédelni.

jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!