Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt férfihez melyik cipő...

Felnőtt férfihez melyik cipő passzolna?

Figyelt kérdés

Egytalán egy 32 éves férfihez illik még ezek közül valamelyik cipő?

Ha igen, akkor szerintetek melyik? Nem munkához venné fel, hanem szabadidejében ilyen mászkálós cipőnek.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



jan. 30. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyik jó, a magasabbak kicsivel jobban tetszenek.
jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Apukám 56 éves lesz idén és ilyeneket hord, igaz szakáll nélkül 40-nek szokták tippelni (nekem meg 26 évesen is elkérik a személyim a dohányboltban/lottózóban), de most ráadásul hatalmas szakállat növesztett, amivel már nem mondható fiataloknak.


Senki nem szólta még meg azért, mert ilyen cipőket hord.


Amúgy szerintem a sok színes Nike sneaker sem felnőttesebb és komolyabb semmivel.

jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármelyik. De attól is függ, hogy mit veszel fel hozzá.

Én 41 éves vagyok. Nincs arcszőrzetem, nem őszül a hajam és nem vagyok az a tipikus pocakos öltönyös "apucifigura" sem. Utcán ha leszólítanak, a nálam jóval fiatalabbak is 98%-ban tegezni szoktak. Simán vannak ilyesmi Converse cipőim. Nagyon kényelmesek, sosem éreztem gáznak a korom miatt. Farmerhez, pólóhoz hordom őket a mindennapokban. De nyilván ha valami alkalomra kénytelen vagyok kiöltözni, akkor más cipőt is veszek fel.

febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 NTBS ***** válasza:

Ez a te döntésed.

Ami neked jó.

márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!