Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek, ha nőként nagyon...

Mit tegyek, ha nőként nagyon fiús a stílusom, nem szeretem a nőies dolgokat?

Figyelt kérdés

Ilyesmi dzsekit, nadrágot, cipőt hordok:

[link]

[link]

[link]


Plusz sapi:

[link]


Egyáltalán nem sminkelek, annyi, hogy van egy cicatappancsos fülbevalóm, jelenleg hosszú a hajam, de semmilyen, csak van és nekem csak nyűg, utálom annyit szárítani, kenegetni a végeit, csak lent hátul összekötöm és ennyi, néha úgy hagyom kiengedve, de zavar.

Most le akarom vágatni ilyesmire:

[link]


De mindenki szerint az annak áll jól, aki tipikus női csinos ruhákat hord, így nagyon fiús lenne. Nem mintha eddig ne lett volna már az.

Mellem se nagyon van, 75A.

Tipikus olyan edzésekre is jártam, mint a box, harcművészet, mert az érdekelt. Nem szeretem a színes furi ruhákat, sima póló, azok is kék, szürke, fekete.

Nem vagyok transzvesztita vagy mi, meg végülis, ezeket a cuccokat mind a női részlegen vásároltam. Csak az összeállítás mégis olyan fiús. Bár én csak azt látom, hogy vagány, ha hasonló cuccot látok más nőn, akkor is az jut eszembe, hogy vagány, nem azt, hogy de csúnya, fiús.

Nem tudom, mit tegyek, vagy normális-e, ami velem van.

Ti ismertek olyasmi lányokat, akiknek a hajuk rövid, fiúsabb, mégsem öltözik hozzá cicomásan? Nagyon rossz az úgy?


febr. 18. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Azért azt vedd figyelembe, hogy a rövid hajat bár tényleg gyorsabb megmosni, de ezt meg folyton formázni kell. Nekem pixi sose volt, csak állig érő, de nagyon utáltam, mert rendszeresen elaludtam és be kellett szárítani. Reggelente sokkal többet szenvedtem vele, mint a hosszúval.

Ha neked ez nem probléma, akkor nem szóltam, csak ez is lehet egy szempont.

Amúgy nem nagyon láttam olyat, akinek ilyesmi haja van és fiúsan is öltözik mellé, tényleg inkább sok sminkkel és színes, nőies ruhákkal szokták párosítani. Ez persze nem jelenti, hogy neked is úgy kéne, legyen olyan, amivel jól érzed magad és neked tetszik.

febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Van ilyen, semmi gond ezzel. Legjobb lánybarátom is ilyen, pedig heteró nő. :-) Szintén a haja is rövid, de van egy problémája a hajával és ezért formázás helyett csak simán két oldalra lelapítja.
febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Olyan munkája is van, amit inkább fiúk művelnek. Ellenben én két szakképzésemen is egyedül voltam fiú. Jól kifogtuk egymást. :D :D
febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
89%
Semmit, ha így érzed jól magad, akkor öltözködj így. A hajjal kapcsolatban fogadd meg amit az 1. válaszoló írt, szerintem ez egy kifejezetten csinos frizura de valóban naponta formázni kell.
febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nagyon bizonytalan vagyok.

Nem tudom, miért vagyok ilyen.

febr. 18. 22:14
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Semmit nem kell tenned, úgy nézz ki, ahogy jól érzed magad.

Én is rövid hajú nő vagyok kényelmesebb stílussal. Annyi, hogy nadrágbol a skinny fazont szeretem, minden más olyasmi mint amit leírtál, fekete bőrdzseki, tornacipő, nulla smink. A hajam nyáron vágattam pixie fazonra. Nem vált be, de nem fiús lettem vele, inkább olyan kis nyomi könyvtárosnéni fejű. Biztos ez függ arcvonásoktól is.

Amit tényleg fontolj meg, hogy ha nem szeretsz cseszekedni a hajaddal, akkor a teljesen rövid nem jó (ahogy már a többiek is írták). Ezzel kell cseszekedni. Akkor is ha nem vagy amúgy kényes a hajadra, mert nem arról van szó hogy formázás nélkül nem áll tökéletesen, hanem arról, hogy formázás nélkül sokszor konkrétan vállalhatatlan. Ha a praktikumra mész, akkor valami bob fazon jobb lehet. Az is hamar szárad, de magától is van tartása, a hajszálakat már lehúzza a saját súlyuk. De amúgy az is jól néz ki amit linkeltél, csak azzal meló lesz.

febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Ha nagyon fiús stílussal érzed jól magad, legyen nagyon fiús a stílusod! Egyre figyelj, ha valaki egy "kicsit" változtatni akar a stílusodon, nem fog megállni az első változásnál!

Volt barátnőm, aki azzal kezdte, hogy legyen kicsit rövidebb a hajam, utána, ha pulóvert hordok, az magasnyakú legyen, de olyan pulóvert se, stb. Emiatt az örökös "kis" stílusváltozás miatt szakítottunk.

febr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, jobb ha egy lány/nő NEM krvás. rbancos. :)


De ez már lehet egy kicsit sok. De amúgy ha így érzed jól magad🤷

febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy az lesz, hogy akkorára vágatom, kb vállig, hogy éppen össze tudjam fogni hátul, vagy el tudjam tűrni, hogy ne zavarjon, de ne kelljen vele cseszekedni.

Örülök, hogy van még hozzám hasonló amúgy.

Én magamat nem úgy mondanám, hogy fiús, hanem, hogy laza.

febr. 19. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy fiús vagy, vagy laza. Érezd jól magad a bőrödben! Ennyi.
febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!